iOS 10.2.1 Public Beta 2 Yayınlandı

Apple bugün, yaklaşan iOS 10.2.1 güncellemesinin ikinci beta sürümünü test amaçlı olarak public beta kullanıcılarına, ilk iOS 10.2.1 geliştirici beta sürümünü piyasaya sürdükten bir hafta sonra ve geliştiricilere ikinci beta sürümünü verdikten bir gün sonra yayınlamış durumda.

müşteri hizmetleri

Apple’ın halka açık beta test programına kayıtlı olan public beta test kullanıcıları, uygun beta profilini kendi iOS cihazına yükledikten sonra OTA yolu ile yani Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden yeni iOS 10.2.1 public beta 2’yi cihazlarına indirip kurabilirler.

Apple’ın beta test programının bir parçası olmak isteyenler, hem iOS hem de macOS Sierra public betalarına erişmelerini sağlayacak buradan devam Apple’ın özel olarak sunduğu web sitesine buradan devam ederek ulaşabilirler. Betalar kararlı değildir ve birçok hata içerdiğinden, bunlar ikincil bir cihaza kurulmalıdır. Yani gündelik hayatta kullandığınız cihazlarınıza iOS beta sürümlerini kurmanızı tavsiye etmeyiz.

iOS 10.2.1’de hangi yeni özelliklerin yer aldığı bilinmiyor ancak küçük bir 10.2.x güncellemesi olarak, dışa dönük büyük değişiklikler yerine hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri üzerine yoğunlaşıldığı görülüyor.

İlk iki geliştirici betası yayınlanan iOS 10.2.1’in hiçbir betasında yeni bir özellik keşfedilmedi ve güncelleme tam sürüm notlarıyla birlikte piyasaya sunulana dek değişikliklerin tam boyutunu bilmiyoruz.

müşteri hizmetleri

“iOS 10.2.1 Public Beta 2 Yayınlandı” üzerine 11 yorum

  1. Şu an 10.2.1 Sürümü Yüklendi Telefona inşAllah Sorun Ortadan kalkmıştır Kullandıkca Anlayacağım

  2. Ömer Bey Beta için Kayıt Oluşturdum Ve Yazılım Şu indirme Aşamasında Telefonda 10.2.1 Public Beta 2 Yazılı Bu Herhalde Yardımcı olucaktır Bana Bir Bilgi Verirseniz Sevinirim Teşekürler Şimdiden

  3. Merhaba Bende ios 10.2 Gectim Geceli hızlıca Şarz Tünemesi Gözlemlyorum 2 Kere Gitiim Aplle ye Akıl Veriyorlar icrat yok Ama Bu Telefonu kullanmamdaki ilk Sebeb ilgilenmeleri Malesef ilgi Görsekte ßir Yardım Sorunu Cözme Göremedik Bu 10.2.1 her Neyse nasıl Yükleriz nasıl Ederiz Bilgisi olan ßiri Lütfen yardımcı olsun

  4. İphone 6 ios 10.2 güncellemesinden sonra pil haddinden fazla bir şekilde hızlı tükenmeye başladı

  5. Umarım en kısa zamanda pil ve performans iyileştirmeleri yapılırda iOS kullanmaya devam ederiz

  6. Ayrıca kaldırınca uyandır özelliği bazen takılıyor onun yerine güç tuşuna basıyorum yine ekran gelmiyor.

  7. İphone7 sürekli assitive touch donuyor 10.2ile telefon ağırlaştı kasıyor düzeltsinler

  8. Gelistiriciler icin olan beta surumunun halka acik surumu bunun icin public beta icin kayit olusturmaniz gerekmekte ve boylece cikacak son surumun beta versiyonlarini alabilirsiniz

Yorumlar kapalı.