iOS 10.2.1 Yayınlandı! İşte iOS 10.2.1 ile Gelen Yenilikler

iOS-10-2-Guncellemesi

Apple, bugün, geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı (public beta) kullanıcıları için yayınladığı dört beta sürümünün ardından iOS 10.2.1 güncellemesinin final sürümünü herkese açık olarak yayınladı. Bu güncelleme, iOS 10 işletim sisteminin ikinci önemli güncellemesi olan iOS 10.2‘nin piyasaya sürülmesinden yaklaşık dört hafta sonra geldi.

teknik destek

iOS 10.2.1 güncellemesini, hemen şimdi, OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden) veya iTunes üzerinden cihazınıza indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Tavsiyemiz, bu önemli güncellemeyi iTunes üzerinden cihazınıza yüklemenizdir. Böylece eksiksiz ve güncelleme sonrası sorunlardan yoksun bir güncelleme yapmış olursunuz.

iOS 10.2.1 ile gelen önemli bir değişiklik veya yenilik yok. iOS 10.2.x güncellemesi oluşu ile görünür bir değişiklik veya yenilikten öte Apple’ın tümüyle hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerine yoğunlaştığını söyleyebiliriz.

iOS 10.2.1 için yayınlanan beta sürümlerinde, hiçbir yeni özellik keşfedilmemişti ancak final sürümünde herhangi bir yeni özellik keşfedersek bu yazıyı güncelleyeceğiz.

iOS 10.2.1 güncellemesi, Unicode 9 emoji desteğini, yeni TV uygulamasını, iMessage için yeni ekran efektleri, Müzik uygulaması geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri, performans iyileştirmelerini içeren iOS 10.2 güncellemesini takip ediyor ve en önemlisi, pek çok iPhone modelinde yer alan pil sorununu çözüyor! En azından temennimiz bu yönde…

teknik destek

74 Comments

  1. İos10.2.1 kullanıcısıyım iphone6 hiçbir sıkıntı yok şarj daha uzun gidiyor

  2. Arkadaşlar 10.2.1 yüklenmelimi şizce yükleyenler ne durumda acaba sıkıntısı var mı ?

  3. Bu tv uygulaması Yen’i duvar kağıdı geldimi arkadaşlar

  4. Yeni sürümle ilgini kullanıcı yorumlarını bekliyorum

  5. selamın aleyküm dostum ben 10.2.1 beta 4 deydim şuan baktım bende hala güncel diyor nasıl finale güncellicem yardımcı olursanız sevinirim

    1. Beta kullanıcılarına final gelmiyor zaten final denilen beta 4 oluyor onun için güncel gözüküyor

  6. 10.2 de kalıp jailbreak bekleyelimmi yoksa güncelleyelimmi ne dersiniz

Comments are closed.

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!