İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10.2 Beta 2 Yenilikleri Neler?

Apple dün akşam saatlerinde iOS 10.2 için ikinci geliştirici beta sürümünü yayınlamıştı. Beklenildiği gibi kaputun altında performans ve hata düzeltmelerinin yapıldığı malumunuz. Elbetteki her yeni beta sürümünde olacağı gibi ek özelliklerde hayatımıza girmiş durumda.

teknik destek

Sizin için iOS 10.2 beta 2 yeniliklerini bir araya getirdik.

iOS 10.2 Beta 2 Yenilikleri

Öncelikle 27 Ekim’deki MacBook Pro etkinliğinde duyurulan TV uygulamasının geldiğini belirtelim. Bu yeni uygulamanın bölgelere göre kullanılabilirliğinin şimdilik değişkenlik gösterebileceğini de aktaralım.

SOS yani Acil Destek/Acil Durum özelliği kullanıma sunulmuş durumda. Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Fransa, Hong Kong, Hindistan, İtalya, Japonya, Rusya, İspanya, İngiltere ve ABD’de şu anda bu özellik kullanılabiliyor. Bu özellik sayesinde acil durumlarda iPhone’unuz size kolaylık sağlıyor.

Müzik uygulaması için bazı geliştirmeler söz konusu. Karışık ve Tekrarla düğmeleri belirgin bir şekilde ekleme yapılmış. Birkaç küçük arayüz geliştirmeleri de iOS 10.2 beta 2 ile kullanılabilir.

Öte yandan ise elbetteki iOS 10.2 beta 1 ile pek çok yenilik hayatımıza girmiş durumdaydı. Tam yenilik listesine buradan devam ederek erişebilirsiniz.

müşteri hizmetleri