İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10.2 Beta 7 Yayınlandı

Apple yakında piyasaya süreceği olan iOS 10.2 sürümünün bir başka beta versiyonunu yayınladı.

teknik destek

Apple, geliştiricilere ve public beta kullanıcıları için iOS 10.2 beta 7 sürümünü resmi olarak yayınlamış durumda. Apple, Ekim ayı sonunda iOS 10.2’nin ilk geliştirici beta sürümünü yayınlamıştı. Büyük olasılıkla yeni beta tohumlarının bu noktadan itibaren muhtemelen başka beta yayınlanmayabilir ve muhtemelen 2016 yılının sonundan önce iOS 10.2’nin final sürümü resmi olarak herkese açık bir şekilde yayınlanacak.

Geliştirici programının parçası olan cihazlar için, yeni yazılım OTA yolu ile indirilebilir. Ayrıca Apple’ın geliştirici portalı üzerinden de erişilebilir. Public beta kullanıcıları için, yazılım önceki beta sürümünü çalıştıran cihazlarda olduğu gibi OTA güncellemesi olarak da indirilebilir durumda.

İşte iOS 10.2 beta 1’de yeni olan ve iOS 10.2 beta 2 ile yeni olan her şey bu son beta sürümünde de mevcut.

iOS 10.2 beta 7’de yeni bir şey keşfedildiğinde buna göre yazımızda güncelleme yapacağız.

müşteri hizmetleri

8 Yorum

 1. muhammett muhammett 12 Aralık 2016

  Merhabalar benimde sorum olcak bu 7 pluslarn çift kamerası ne işe yarıyor ben bütünn özelliklerini deniyorum kameranın birini kapıyorum hep bi kamerası çalışıyo neden aca sorun benimkimi?

 2. Ahmet Volkan Ahmet Volkan 10 Aralık 2016

  Benim bu ios 10.1.1 le olan tek sıkıntım şarjın cabuk bitmesi. Umarım 10.2 ıle bu sorun ortadan kalkar.

 3. Doktor Doktor 9 Aralık 2016

  Önümüzdeki hafta yayinlanicaği kesin beta lar art arda gelmeye devam ediyor ayrica 6s kapanmasinin sebebi ios 10 ile alakali bi durum oldugunu sanmiyorum iphone 7 ile 6s donanim olarak hemen hemen ayni kapanma 7 de etkiliyebilir apple aciklama yapip bazi 6s seri numaralarini paylaşarak kronik bataryadan kaynaklandiğini acikladi batarya değişim programini dahil etti 10.2 de halledicez diye bi uyari vermedi..!!

 4. Yağmur Yağmur 9 Aralık 2016

  Bir sorum olacak evet bendede beklenmedik kapanma sorunu mevcut. Fakat ben ios 10.2 publıc beta 7 profilini yükledim bana İos 10.2 final sürümü telefonuma güncelleme olarak gelecek mi??

 5. Deniz şengül Deniz şengül 9 Aralık 2016

  İphone 7 sahibi, tüm betaları denemiş biri olarak beta 7; beta 6 dan kalan aşırı ısınma ve şarj tüketimi problemlerini çözdüğü gibi, bir tık daha iyi bir performans ve daha temiz bir sistem vaad ediyor.
  Telefon biraz daha hızlı boot yapıyor ve üst durum çubuğu animasyonu daha düzgün çalışıyor.
  Yalnız İOS 9’dan bu yana başlayan ekranı kilitledikten sonra bir anlığına daha ekran ışığı yanma problemi sürüyor.
  Her beta haberinde yenilikleri gördüğümüzde paylaşacağız diyorsunuz. Ancak habere her hangi ekleme halen yapmamışsınız. Lütfen Applefoni ailesi olarak vaadlerinizi yerine getirmeyi biliniz.

 6. Berkay YILMAZ Berkay YILMAZ 7 Aralık 2016

  Merhabalar, bir haberinizde iOS 10.2 final noel tatili nedeniyle önümüzdeki hafta yayınlanabilir demiştiniz. Şimdi ise 2016 yılının sonundan önce yayınlanacaktır diyorsunuz. Ben anlayamadım, önümüzdeki hafta mı yoksa daha ileri bir tarih mi? Zira acil ihtiyacımız var iOS 10.2 final versiyonuna.

Yorumlar kapatıldı.