İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10.2 Önümüzdeki Hafta Yayınlanıyor

iOS 10.2’nin birden fazla beta sürümü piyasaya sürüldükten sonra, Apple gelecek haftanın sonunda iOS 10.2’nin nihai sürümünü yayınlayacak gibi görünüyor. Apple’ın dün iPhone 6s için beklenmedik kapanma sorunu ile ilgili paylaştığı bir destek belgesinde, şirketin önümüzdeki hafta bazı testler yapmak için ek bir aracı güncelleme ile vererek yeni bir yazılım güncellemesini yayınlayacağını belirtmesi bunu gösteriyor.

teknik destek

Apple’ın bu noktada iOS 10.2 için beşten fazla farklı beta sürümü yayınladığı ve şirketin kültürü gereği Noel tatiline yaklaştığını göz önüne alındığında önümüzdeki hafta iOS 10.2’nin final sürümünün yayınlanması oldukça yerinde gibi duruyor.

iOS 10.2, iPhone ve iPad kullanıcılarının yeni TV şovlarını kolayca keşfetmelerine yardımcı olacacak bir TV uygulaması dahil olmak üzere bir dizi yeni değişiklik ve özellik ile birlikte geliyor. Diğer değişikliklerin arasında ABD, Japonya, Rusya ve diğer birkaç ülkede kullanılabilir olan SOS (Acil Destek) özelliği yer alıyor. Müzik uygulaması için bazı ek düzenlemelerin yapıldığını, Videolar uygulaması için araç takımı yani widget desteğinin geldiğini, yeni ve yenilenen emojilerin geldiğini ve son olarak iMessage için kutlama ve kırmızı kalp efektinin hayatımıza giriş yaptığını belirtelim.

Elbetteki daha bir dizi ek geliştirmenin ve yeniliğin kullanıma sunulacağını belirtelim.

müşteri hizmetleri

8 Yorum

 1. Can Can 10 Aralık 2016

  Garantisi varken neden servise gönderp değişim almiyorsun gelen sifir cihazi kullanmaya dvm etmiyosunda güncellemeyi bekliyosun ilerde yine problem cikicak ayrica yayinlanilacak olan sürümü yüklemen için yüklediğin profili silmen gerek ama sana tavsiyem itunes üzeri sifir kurulum yapman olur resimler rehber videolar silinir yada yedek alip başka yere kayit etiyse problem yok

 2. ilkin mehdiyev ilkin mehdiyev 9 Aralık 2016

  İos 10.2 ne zaman yayınlanacak

 3. ilkin mehdiyev ilkin mehdiyev 9 Aralık 2016

  Ne zaman yayınlanacak ios 10.2 artık gelsin sabrımız tükendi

 4. zarife zarife 9 Aralık 2016

  Apple 5s güncelleme be zaman gelcek

 5. Yağmur Yağmur 9 Aralık 2016

  Yok 10.2 de bu sorun duzeltılecekmış ben beta 7 yi yükledim eskısınden daha normal eskıden 10 kere kapanıyosa sımdı 1 kere. Yanlız merak ettıgım sey beta 7 yi yükledim acaba bana final sürüm güncellemesi gelecek mi ?

 6. Can Can 8 Aralık 2016

  Yagmur İphone 6s kapanmasi ios 10 alakasi yok applr kendisi kabullendi bazi cihazlarda kronik oldugunu garantiai devam ediyorsa garantiye verip değişim talep edebilirsin boşuna bekleme 10.2 şarj yine problemli olucak:))

 7. Yagmur E. Yagmur E. 8 Aralık 2016

  Şarj varken kapanma sorunu çözülüyor öyleyse bu sürümle.. 10.2 inşallah derdimize çare olacak

 8. Cannn Cannn 7 Aralık 2016

  BEta 7 yayinlandi..!!!!

Yorumlar kapatıldı.