iOS 10.2 Public Beta 1 Yayınlandı

img_0085

Apple dün iOS 10.2 beta 1 i geliştiriciler için yayınlanmıştı. Bugün de bu betayı halka açık olarak yayınladı. Böylece iOS 10’un ikinci büyük güncellemesi test edilmeye başladı.

teknik destek

iOS 10.2 public beta 1’yi yüklemek için Apple Beta Programına kayıt olarak beta profili yüklemeniz gerekiyor. Bu profili yükledikten sonra ayarlar-> genel-> yazılım güncelleme adımından iOS 10.2 beta 1’i yükleyebilirsiniz.

iOS 10.2 ile gelecek olan ve ilk betası ile gelen en önemli yenilik iPhone 7 lansmanında görülen duvar kağıtlarının yayınlanmış olması. (iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a özel). Üç yeni duvar kağıdı artık kullanılabilir. Böylece Apple en sonunda Duvar Kağıtları’nda çeşitlendirmeye gitmiş oldu.

Videolar uygulaması için yeni Kilit Ekranı araç takımı (widget), yeni emoji seti (Unicode 9.0), Erişilebilirlik menüsüne Ana Ekran düğmesi için yeni seçenek, Mesajlar uygulamasına yeni kutlama efekti, Müzik uygulaması ayarlarına yeni ek yıldızlı şarkılar seçeneği, Fotoğraflar & Kamera menüsüne yeni seçenekler eklenmiş durumda.

teknik destek

8 Comments

  1. Şu ios 10.2 yi verin artık iyi bi güncelleme atın artık bune ya mahvettiniz telefonları

  2. ios 10 dan ios 9.3.5 e dönmemiz jellbreaksiz mümkünmü acaba dönüşler kapatılmış diyorlar ama .

  3. betayı denemek istiyorum ama sonra tekrar nasıl normal hale (güncel sürüme) geri dönebilirim

  4. 10.2 beta 1’i yükledim.Ancak bahsettiğiniz duvar kağıtları gelmedi(Cihazım İphone 5).

Comments are closed.

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!