iOS 10.3.1 Güncellemesi Geliyor!

iOS 10.3.1 vs iOS 10.3.2

Geçtiğimiz hafta başında, iOS cihazlar için yayınlanan ve pek çok yeni özelliği, performans ve güvenlik iyileştirmesini beraberinde getiren iOS 10.3 güncellemesinin hemen bir gün sonrasında Apple, şaşırtıcı bir adım atarak önce geliştiriciler ardından da halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için iOS 10.3.2‘nin ilk geliştirici betasını ve public betasını yayınladı.

teknik destek <

iOS 10.3.2 güncellemesi, iOS 10.x.x güncellemesi olması bakımından ufak geliştirmelere odaklı olduğunu biliyoruz. Apple, beta güncellemeleri için net bir değişiklik notları paylaşmıyor. Bu nedenle en yeni iOS güncellemesinin tam olarak neler getirdiğini veya nelere odaklı olduğunu bilmiyoruz ancak belirttiğimiz gibi ara güncelleme olması nedeniyle, yeni özellikler ve büyük değişiklikler sunmayan bir güncelleme olacağından eminiz.

Bu noktada dikkat çeken detay Apple’ın, iOS 10.3.1 güncellemesini atlayarak direkt iOS 10.3.2 üzerine çalışmaya başlamış olması. Uzmanlar şirketin, iOS 10.3.1‘i çok yakın gelecekte iOS 10.3’te tespit edilen sorunları çözmek için kullanacağı bir güncelleme sürümü olarak elinde tuttuğunu belirtiyorlar ve Apple’ın kapalı kapılar ardında şimdiden, gerekli düzenlemelerin ve geliştirmelerin hazırlıklarını yapmaya başladığı aktarılıyor.

iOS 10.3.1 güncellemesinin ne zaman yayınlanacağını tam olarak bilmiyoruz ancak iOS 10.3.2‘nin herkese açık final sürümünün yayınlanmasından önce yayınlanacağından eminiz. Bu sebeple uzun vadede güncellemenin bir buçuk ay içerisinde yayınlanmasını bekliyoruz.

müşteri hizmetleri