iOS 10.3.1 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS Güncelleme

Apple, iOS 10.3 güncellemesini yayınlamasından sadece bir hafta sonra iOS 10.3.1 güncellemesini yayınladı. Yeni iOS 10 güncellemesi, performans iyileştirmelerine ve hata düzeltmelerine odaklanıyor.

teknik destek

iOS 10.3.1 güncellemesi, OTA yolu (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü aracılığıyla) ile veya iTunes aracılığıyla hemen şimdi indirilebilir ve yüklenebilir. Güncellemenin sorunsuz bir şekilde yüklenmesi ve gelecekte herhangi bir problem ile karşılaşılmaması için iTunes aracılığıyla yüklemenizi öneririz.

iOS 10.3.1

Apple’ın güncelleme notlarına göre iOS 10.3.1, hata düzeltmelerini içeriyor ve iPhone’unuzun veya iPad’inizin güvenliğini geliştiriyor.

Bilindiği gibi, iOS 10.3 güncellemesi pek çok yeniliği beraberinde getirmişti. iOS 10.3 güncellemesinin tüm yeniliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

10 Comments

  1. Yen’i yükledim iPhone 7 telefon acayip hızlandı şarjı denemedim

  2. Şarjı çok çabuk bitiriyor. Bir önceki sürüme geri döneceğim

  3. Yükleme sonrasi şarzim cok hizli bitmeye basladi, gece yatarken %30 olan sarz sabah bitmis oluyor.umarim yeni guncelleme hemen gelir.

  4. 10.3.1 den sonra telefonun yavasladıgını ve donmalar olmaya basladıgını soylemek ısterım (ıphone7)

  5. Artık internete bağlı olmadığınız için iOS 10.3.1 doğrulanmadı diyor ve sürümü yüklemiyor Telefon 6plus ne yapabilirim

  6. Ben yükledim hiz azda olsa iyi oldu sonra şarj sorunu giderilmiş daha uzun oluyor.
    edit: telefonum ıphone 7 plus

  7. Yükledim pek farklılık yok belli hatalar giderilmiş klavye donması ve düşen fps vs , şarj konusunda bisey diyemem daha yeni olduğu icin ama biraz da olsa hatalar giderilmiş gibi geldi

  8. yükleyen varmı hücresel veri seçenekleri geri geldimi bu sürümde ?

Comments are closed.