Şimdi yükleniyor

iOS 10.3.2 Jailbreak Yapıldı!

iOS 10.3.2 Jailbreak

iOS 10.3.2 Jailbreak Yapıldı!

Son Güncelleme tarihi 9 Eylül 2017 by Müşteri hizmetleri

Jailbreak dünyasında ciddi anlamda hareketlenmelerin başladığını görüyoruz. Apple’ın iOS 11’i herkese açık olarak yayınlamasına sayılı günler kala, Jailbreak gelişticileri iOS 10 için Jailbreak çalışmalarına yoğunluk vermeye başladılar. Bu çalışmaların ilk somut örneğini XigTeam’in iOS 10.3.x için çalışmasını yaptıkları JB aracından görüyoruz.

teknik destek

2015 yılından bu yana kendi araştırmalarını ve geliştirmelerini yapan XigTeam ekibi, geçtiğimiz günlerde 13 Eylül’ü işaret ederek iOS 10.3.x için Jailbreak aracını bu tarihte yayınlayacaklarını duyurmuştu.

Bu tip duyuruların ardından işaret edilen gün geldiğinde sessizliğe gömülen ekiplerden artık sıkılan Jailbreak kullanıcıları, XigTeam tarafından yapılan bu duyuru pek ciddiye almadılar ama ekibin iOS 10.3.x için Jailbreak aracını yayınlama konusunda oldukça ciddi olduğu görülüyor. Daha önce iOS 11 beta 2 ve iOS 10.3.2 için Jailbreak aracına ait demo video YouTube’da paylaşılmış ve istenildiğinde iOS 10.3.2’nin Jailbreak yapılabildiği görülmüştü. Nitekim, XigTeam Twitter hesabı üzerinden iPhone 7 üzerinde iOS 10.3.2 için Jailbreak’i gösteren ekran görüntülerini paylaşarak, destekçilerine teşekkür etti.

https://twitter.com/XigTeam/status/906468445537144832

13 Eylül’de XigTeam ekibinin iOS 10.3.x için Jailbreak aracını tüm 64-bit cihazlarla uyumlu çalışacak şekilde yayınlaması bekleniyor. En azından ekip tarafından yapılan açıklama bu yönde. Özellikle iOS 10.3 veya daha eski iOS sürüm kullanan kullanıcıların mevcut sürümlerinde kalmaları, herhangi bir güncelleme yapmamaları şu aşamada büyük önem taşıyor.

teknik destek

14 yorum

comments user
deniz

ya arkadaşım sizde nasıl bir sitesiniz anlamadım bari şu yalan jilbreak haberlerini kaldırında insanlara bir faydanız olsun bu yalan haberleri tutup insanların zanlarını boşa çalmayın

comments user
Hamza

6s ile 10.3.2 de bekliyorum halâ tık yok..

comments user
Ananimus

Beyler XigTeam’in Sahte Olduğu Şu Saaten İtibaren Anlaşılmıştır Yani Böyle Bir Jailbreak Yok %100 Sahtedir Jailbreak şakası yaptıktan sonra Pornografi tarzı fotoğraflarda paylaşımda bulundu ardındanda Twitter Hesabını Kapattı. Bütün Hayalleriniz Boşa gitmiştir. Geçmiş Olsun Umarım Güvendiğimiz Hacker Gruplarından Bize Bir Aydınlık Verebilirler…

comments user
deniz

Yomu bises arkadaslar bu konuyla alakali?

comments user
Elmar

fake çikdi böyle bir sitenin böyle çoluk çoçugun troll paylasimlarina sitede yer vedikleri için açikcasi sasirdim

comments user
Yusuf

Hani 13 eylülde yayınlayacaklardı jailbreakı

comments user
deniz

Hala ses yok sanirim gene bos laflaf

    comments user
    ibrahim

    aynen

comments user
Mert

iPhone 6S + a uyumsuz sadece 7 ve 7+ ne anladik arkadas :(.

Yorumlar kapalı.