iOS 10.3.3 Beta 2: Yeni Ne Var, Değişiklikler Neler?

iOS Güncelleme

Apple, dün yayınladığı iOS 10.3.3 beta sürümü ile bizleri şaşırtabilirdi ancak şirket WWDC 2017’de büyük yeniliklerle tanıtacağı iOS 11’e odaklandığını ve iOS 10 için kısmi geliştirmelere devam ettiğini gösterdi. Şirket halen her yeni sürümle olgunlaşan bir mobil işletim sistemi üzerinde çalışmalar yapıyor.

teknik destek

Kuşkusuz, bu yeni beta büyük veya gösterişli yeni özellikler sunmuyor ancak her iOS sürümünde olduğu gibi temelde önemli kararlılık iyileştirmelerine odaklanıyor.

Peki tam olarak iOS 10.3.3 beta 2 tam olarak neler sunuyor? Apple’ın paylaştığı sürüm notlarına göre pek değişen bir şey yok. İki hafta önce yayınlanan iOS 10.3.3’ün ilk beta sürümü ile ve ayrıca iOS 10.3.2 ile paylaşılan sürüm notları ile aynı şeyleri görüyoruz. Bu yüzden abartılacak bir şeyin olmadığını söylememiz en doğrusu olacaktır.

İlginçtir, iOS 10.3.3’ün ilk beta sürümünün yayınlanması ile gözle görülebilir tek yeniliğin 12.9 inç iPad Pro’ya eklenen 3 yeni duvar kağıdı olduğu görüldü ve o günden bu yana, yayınlanan bu yeni beta sürümünde bile bu yenilik diğer cihazlara getirilmedi.

Şu anda, geliştiriciler için iOS 10.3.3 beta 2 ve halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için iOS 10.3.3 public beta 2 kullanılabilir durumda. Hata düzeltmelerine ve güvenlik yükseltmelerine odaklı olan bu güncellemede standartların dışında herhangi bir ek değişiklik yapılmamış. Ancak malumunuz Apple için bir işletim sisteminde güvenlik ve pürüzsüzlük oldukça önemli ve şirket tam olarak şu sıralar iOS 10 için bu önem verdiği nokta üzerinde yürümeye devam ediyor.

iOS 10.3.3 Yenilikleri

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Güncellemeden sonra telefon geç şarj oluyor ve şarjı da çabuk bitiyor.

Comments are closed.