iOS 10.3.3 Güncellemesi 3 Yeni Duvar Kağıdı Sunuyor! Duvar Kağıtlarını İndirin

Yeni iOS 10.3.3 Duvar Kağıdı

Apple dün, iOS 10.3.3‘ün ilk geliştirici beta sürümünü yayınladığı ve güncelleme ile önemli bir değişiklik sunmadığı için yapılan herhangi bir ufak değişiklik farkedilebilir. Bu noktada kullanıcıların daima takdir ettikleri bir ekleme yapıldı: yeni duvar kağıtları. iOS 10.3.3, kullanıcılara üç doğa odaklı yeni duvar kağıdını sunuyor ve bu duvar kağıtlarını aşağıdan indirebilirsiniz.

teknik destek

Apple, iOS 9’a eklediği yeni duvar kağıtlarını bir süredir tutuyor ve ufak eklemelerle çeşitliliği arttırmayı hedefliyor. Özellikle bu küçük boyutlu güncelleme ile üç yeni duvar kağıdının sunuluyor olması şaşırtıcıdır ancak yine de Apple’ın bu adımı takdir edilesi olarak görülebilir. Bu üç yeni duvar kağıdı, dünyanın çeşitli yerlerinden çekilen görüntülerdir. Özellikle yaz ayına yaklaştığımız şu günlerde eklenen duvar kağıtlarının gerçekten güzel olduğunun altını çizelim.

iOS 10.3.3 hâlâ beta aşamasındadır ve birçok kullanıcı bu güncellemeyi yükleyememektedir. Çünkü güncelleme şu an için sadece geliştiriciler için kullanılabilir durumda. Öncelikli olarak duvar kağıtlarını indirebilmeniz için aşağıdaki görsellerin üzerine tıklamanız veya dokunmanız yeterlidir.

Ek olarak, bu üç yeni duvar kağıdının 12.9 inç iPad Pro’ya münhasır olduğunu ve iPhone için sunulup sunulmayacağının belirsiz olduğunu da belirtelim. Ayrıca Apple, yeni duvar kağıtları ile gelecek ay başındaki WWDC 2017’de tanıtacağı yeni 10.5 inç iPad Pro’nun mesajını veriyor olabilir.

müşteri hizmetleri

3 Comments

Comments are closed.