İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10.3 Public Beta 3 Yayınlandı

Apple, dün, geliştiriciler için yayınladığı iOS 10.3 beta 3 sürümünün ardından bugün, halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için iOS 10.3 public beta 3‘ü yayınladı.

teknik destek

iOS 10 için üçüncü büyük ara güncelleme olacak olan iOS 10.3’ün public beta 3 sürümünü hemen şimdi, iOS beta yazılım profili yüklenmiş iOS cihazınıza, OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden) indirebilirsiniz.

iOS 10.3 Public Beta 3 Yenilikleri Neler?

iOS 10 için üçüncü büyük ara güncelleme olacak olan iOS 10.3 public beta 2 ile, ilk beta sürümünden farklı ne gibi yeniliklerin geldiğini şimdilik bilmiyoruz. Ancak geliştiriciler için yayınlanan ilk beta sürümündeki yenilikleri takip eden, yine geliştiriciler için yayınlanan üçüncü beta sürümündeki yenilikleri bünyesinde barından bir güncelleme olduğunu tahmin ediyoruz.

İLGİLİ HABER: iOS 10.3 Beta 1 Yenilikleri

İLGİLİ HABER: iOS 10.3 Beta 3 Yenilikleri

iOS 10.3 Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak?

Apple’ın bir süre boyunca iOS 10.3 üzerindeki testlerini, geliştiricilerle ve public beta kullanıcılarıyla birlikte sürdüreceğini söyleyebiliriz. Bu sürecin ne zamana kadar devam edeceğini şimdilik söylemek mümkün değil.

Testlerin en azından Mart-Nisan ayına kadar devam edeceğini ve Apple’ın Mart veya Nisan’da gerçekleştireceği özel bir etkinlikte tanıtacağı düşünülen yeni nesil iPad modelleriyle birlikte bu büyük güncellemeyi yayınlanması gündemde.

müşteri hizmetleri