İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10 Beta 4 Yayınlandı

Apple bir önceki betadan 2 hafta sonra iOS 10 Beta 4’ü yayınladı. Böylece 13 Haziran’da tanıttığı iOS 10’un iki ayda dört beta sürümünü geliştiriciler için yayınlamış oldu.

iOS 10 beta 4 güncellemesini cihazlarında beta geliştirici profili yüklü olanlar cihazları üzerinden, bu profil yüklü olmayanlar ise Apple Developer Center’dan güncelleme dosyasını indirerek cihazlarına yükleyebilirler. Bir kaç gün sonra Public Beta 3 ün de yayınlanması bekleniyor.

iOS 10, 3D Touch destekli bildirimler, yeni bir kilit ekran deneyimi,daha kolay erişilebilir kamera, yeniden tasarlanmış Kontrol Merkezi ve yeni widget ekranı, pek çok özelliğe sahip mesaj uygulaması gibi yeniliklerle geliyor.

Mesajlar uygulamasına arka plan animasyonları, kabarcık etiketler, el yazısı notlar, akıllı emoji ve özel App Store’u içeren yeni özellikler geliyor. Fotoğraflar uygulaması ise anılar özelliği ile birlikte yeni yüz ve nesne tanıma yetenekleri kazanıyor.

iOS 10 Beta 4 ile birlikte 100 yeni emoji geliyor. Bu betada başka yenilikler keşfedildikçe sizlere aktaracağız. iOS 10 final sürümü Eylül ayında iPhone 7 tanıtımından bir süre sonra yayınlanacak.

image

6 Yorum

 1. mustafa mustafa 2 Ağustos 2016

  beta 3 te kilitlerken ufak bi titreşim vardı o yine kaybolmuş 🙁

 2. Hakan Hakan 2 Ağustos 2016

  Apple developer centerdan indirmek istediğimiz zaman bu şekilde oluyo ama profilde filan mı hata var acaba kayıt olayı filan etkiler mi?

 3. Hakan Hakan 2 Ağustos 2016

  İndirmek isteyince beta 2 çıkıyor yardımcı olur musun

  • İlker Çiftçi İlker Çiftçi 2 Ağustos 2016

   Public beta 3 çıkmadı o sebeple öyle

Yorumlar kapatıldı.