iOS 10 Güncellemesi Sonrası Bağlantı Problemleri Boy Göstermeye Başladı

iOS 10 için şimdiye kadar en kritik problem güncelleme sonrası cihazların sıfırlanmasıydı ki bunu Apple hemen çözmüş ve pek çok kullanıcının sorundan etkilenmesinin önüne geçmişti. Ancak ortaya çıkan yeni bir sorunla iOS 10 için durumun giderek kafa karıştırıcı hale geldiğini belirtelim.

müşteri hizmetleri

T-Mobile tüm kullanıcılarını uyararak, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone SE sahiplerinin iOS 10 güncellemesini cihazlarına yüklememelerini duyurdu. Nedeni ise iOS 10 güncellemesi sonrası T-Mobile kullanıcılarının aralıklı bağlantı kopma sorunu ile karşılaşmaları.

Durumdan haberdar olduklarını ve konuyu Apple ile paylaştıklarını belirten şirket, sorunun Apple ile yapılan işbirliği çerçevesinde 48 saate kadar çözüleceğini de açıklamalarına ekledi. Sorundan muzdarip olan kullanıcıların ise iOS 9.3.5’e geri dönmelerinin gerektiği de belirtiliyor.

Sorunun genel bir sorun olmadığını, özellikle Türkiye’deki kullanıcılarını bu sorundan etkilemediğini belirtelim. Yine de benzer bir sorun yaşıyorsanız aşağıdaki yorum alanından bizi haberdar etmenizi özellikle rica ediyoruz.

müşteri hizmetleri

“iOS 10 Güncellemesi Sonrası Bağlantı Problemleri Boy Göstermeye Başladı” üzerine 15 yorum

  1. Aynı odada ıphone 7 WiFi tam çekiyor iPhone 6 az çekiyor. Değişim mi yapılır onarım mı?

  2. wifi ve lte baglantilarindan gina geldi yani. wifi calisirken kapatip tekrar acinca baglanti kuruluyor ama hemen kopuyor. sonra tekrar baglaniyor ama hikaye. bagli gorunuyor ama baglanmiyor. tekrar ac kapa ac kapa.. duzeliyor. yeni mobil telefonlari ihya edecegiz derken iphone6 larin canina okudular. ipad icin de gecerli. valla duzeltmesinler, tek kalemde silerim androide gecesim geldi ya.

  3. Ya bende de sürekli donmaya başladı telefon ilk açtığım da her seferinde 10 kadar takılıyor ekran sonra normale dönüyor

  4. slm iphone6s plus kullanıyorum..4 gün önce ios10.0.2 güncellemesi yaptım ve sürekli olarak bağlantı problemi yaşıyorum…gelen çağrılarda karşı tarafın sesi gelmiyor ve karşı tarafa sesim gitmiyor.. güncellemeden hiç memnun değilim bu yüzden…bu problem çözülür mü ya da ios10 öncesi dönmenin bir yolu var mıdır…??? teşekkürler…

  5. Selam bende beta kullanıyorum. Yukarıda ilker beyin bahsettiği sorun bendede mevcut. Zaman zaman arama yada aranmalarda telefon açılıyor ne karşının sesi geliyor ne benim sesim gidiyor. Çoğunluka birinci açıp kapanmada sorun çözülüyor. Nadiren ikinci kez de açıp kapadığım oldu. Feedback ilede bildirdim

  6. iphone 6 kullanıcısıyım. telefonda arama yapılamıyor , mesaj kısmına girmiyor , çok çabuk ısınıyor , gelen aramaları göstermiyor. kapatıp açınca düzeliyor. hep kapayıp açacakmıyım acaba ne yapabilirim ?

  7. Operatör ile bağlantıya geçmedim lakin sesim karşı tarafa gidiyo gitmiyor gibi oluyor şimdi mikrofon sorunu diyeceksinizde herkesle konuşurken bu olay olmuyor

  8. iphone 6 kullanıyorum ve dediğiniz kopma sorunu mevcut birde ekran da tepki vermeme olayı da gerçekleşmekte ara sıra

Yorumlar kapalı.