İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10 ve OS X 10.12’nin Testleri Yapılıyor

Evet, Apple’ın her yıl haziran ayında düzenlediği muhtemelen bu yılda Hazıran ayında düzenleyeceği WWDC 2016 etkinliğine yani Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı‘na yaklaştıkça yeni işletim sistemlerine bir adım daha yakınlaşmış oluyoruz.

teknik destek

Yakınlaşmış oluyoruz çünkü Apple WWDC‘de geliştiriciler için yeni iOS ve OS X sürümlerini yayınlıyor ve 2.5-3 ay boyunca geliştiricilerle testleri yapılıyor. Ancak bunun bir de öncesi var. Apple’ın şirket içinde yaptığı testler.

MacRumors’un yayınladığı ziyaretçi analizlerinde, Apple’ın iOS 10 ve OS X 10.12 testlerine ağırlık vermeye başladığı açıkça görülüyor. Peki ya bu ne anlama geliyor? iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ın tanıtılmasından bir veya iki hafta sonra final sürümü yayınlanacak iOS 10’un artık hazırlıklarının hızlı bir şekilde yapıldığı ve muhtemelen iOS 10’un yayınlanmasından bir ay sonra yayınlanacak olan OS X 10.12’nin de benzer şekilde hazırlıklarının yapıldığını gösteriyor.

iOS-10-ve-OS-X-10-12

Tüm bunların yanında yeni işletim sistemlerine ait somut sızıntılarda gelebilir. Bu bir arayüz görünümü veya gelen yeni bir özelliğe ait sızıntı olabilir. Biz her zaman ki gibi tüm bu gelişmelerin takipçisi ve paylaşımcısı olmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

müşteri hizmetleri