Şimdi yükleniyor

iOS 10’da El Yazısı Mesaj Nasıl Gönderilir? İşte Cevabı

ios-10-el-yazisi-mesajlasma-ozelligi

iOS 10’da El Yazısı Mesaj Nasıl Gönderilir? İşte Cevabı

Son Güncelleme tarihi 23 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Pek çok yeniliği hayatımıza katan iOS 10 ilk günkü popülerliğini halen özellikleri ile koruyor. Elbetteki keşfedilmemiş, keşfedilmeyi bekleyen daha onlarca özelliği mevcut. Bilinen ancak nasıl kullanılacağı bilinmeyen özellikleri de yok değil. Bunlardan birisi de el yazısı mesaj özelliği.

teknik destek

Apple, iOS 10’da Mesajlar uygulamasını eşsiz geliştirmelerle sundu desek kesinlikle yalan olmaz. Özellikle iMessage bir WhatsApp kadar kullanılabilir hale gelmiş durumda. Zaten iMessage’ın giderek artan bir popülaritesi mevcut. Her gün milyonlarca iMessage metni gönderiliyor. Bu basit bir tabirle milyarlarca kelime demek… Böyle bir etkin mesajlaşma ağının elbetteki gelişmiş özelliklere sahip olması yadırganamaz, yadırganmamalı.

iOS cihazınızı elinize aldığınızda herhangi bir iMessage sohbetinize girdiğinizde yalın hatta işinizi kolaylaştıran kısayollar dikkatinizi direk çekebilir. Peki ya ekranınızı hiç sohbet ekranında klavye açıkken yan çevirmek geldi mi? Hemen deneyin! Evet, el yazısı mesajlaşma özelliği etkin hale geldi. İster hazır el yazısı mesajlarını ister kendi oluşturduğunuz el yazısı mesajlarını hemen sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Elbetteki stylus kalem sahibi iseniz bu özellik sizin için daha da kullanışlı hal alabilir.

teknik destek