iOS 11.0.1 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 11.1

Apple bugün, iOS 11’i yayınlamasından yalnızca bir hafta sonra, ilk iOS 11 ara güncellemesi olan iOS 11.0.1 güncellemesini yayınladı. Güncelleme şimdi OTA (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü aracılığıyla) veya iTunes ile indirilebilir ve yüklenebilir.

teknik destek

Bu küçük güncelleme beklenen bir güncellemeydi. Çünkü iOS 11’in piyasaya çıkmasıyla birlikte iOS aygıtlarına yükleyen pek çok kullanıcı birtakım sorunlarla karşılaşmış hatta kimi kullanıcının aygıtı kullanılamaz hale gelmişti.

Apple, direkt olarak söylemese de dolaylı yoldan durumun farkında olduğunu, bu olumsuz tablonun en kısa süre içerisinde düzeltileceğini söylemişti.

Nitekim beklenen de oldu. iOS 11.0 sürümündeki tüm hataları ve sorunları gidermek adına iOS 11.0.1 güncellemesi yayınlandı. iOS 11.0 yüklü tüm aygıt sahiplerinin iOS 11.0.1 güncellemesini yüklemelerini şiddetle öneriyoruz.

iOS 11.0.1’da dışa dönük herhangi bir yenilik veya değişiklik tespit edersek bilgilendiriyor olacağız.

müşteri hizmetleri

8 Comments

  1. Boşuna yapılmış bir güncelleme sorunların hepsi aynı devam iphone 7 plus yatay ve dikey ekran geçişinde ekran kasıyor araç çubuğundan wifi veya Bluetooth kapanmıyor ve kendi kendine Bluetooth ve wifiyi aciyor berbat ettiler telefonu bu saçma sapan güncelleme ile

Comments are closed.