iOS 11.1.2 Güncellemesi Çıktı! Hemen Şimdi İndirin!

İphone iOS 11.1.2 Tarih Hatasının Çözümü

Apple bugün, iOS 11 işletim sisteminin yedinci resmi ara güncellemesi olan iOS 11.1.2‘yi yayınladı. iOS 11.1.2 güncellemesi, son derece sinir bozucu ve yaygın bir sorun olan klavyenin otomatik düzeltme hatasını giderdiği iOS 11.1.1‘in yayınlamasından sadece bir hafta sonra gelmiş oldu.

teknik destek

iOS 11.1.2 güncellemesi, Ayarlar uygulaması üzerinden uygun cihazların tümü için kablosuz bağlantı ile ücretsiz olarak indirilebilir. Güncellemeye indirmek ve yüklemek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsüne gidebilirsiniz.

iOS 11.1.2 güncellemesi, iOS 11.1.1’in yayınlanmasından bu yana keşfedilen hataları ve sorunları gideriyor. Apple’ın paylaştığı sürüm notlarına göre güncelleme, bazı iPhone X’in ekranını soğuk havalarda geçici olarak tepkisiz kalmasına yani kullanılamaz olmasına neden olan bir hatayı gideriyor. Apple’ın paylaştığı sürüm notları şu şekilde;

iOS 11.1.2, iPhone ve iPad’iniz için hata düzeltmelerini içeriyor. Bu güncelleme:

Ani sıcaklık düşüşünden dolayı iPhone X’in ekranının geçici olarak tepkisiz hale gelmesi sorunu giderir,

iPhone X ile çekilen videolarda ve Live Photos’larda bozulmaya neden olabilecek bir sorunu giderir.

iOS 11.1.2, Apple’ın Apple Pay Cash’i kullanıma sunmaya hazırlandığı, iPhone X, 8 ve 8 Plus’ta daha hızlı (7.5W) kablosuz şarj desteğini, birkaç küçük geliştirmeyi sunacağı iOS 11.2 güncellemesi yayınlanması öncesinde gelmesi ile Apple’ın işini kolaylaştırıyor.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. IOS 11.1 kullanıcılarının bu ve bundan önce ki 11.1.1 güncellemesine geçmemesini tavsiye ederim şarj süresinde yarı yarıya düşüş söz konusu…

Comments are closed.