İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 11.1 Beta 1 Yayınlandı!

Apple, bugün, iOS 11.0.1 güncellemesini yayınlamasından yalnızca bir gün sonra iOS 11.1’in ilk geliştirici betasını yayınladı.

iOS 11.1 beta 1 kayıtlı geliştiriciler için (uygun konfigürasyon profilini aygıtına yükleyen geliştiriciler için) şimdi indirilebilir. iOS 11.1’in ilk betasını OTA yolu ile Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirebilir ve aygıtınıza yükleyebilirsiniz.

Apple çeşitli iOS 11 özelliklerini tanıttı ancak halka açık olarak kullanıma sunmadı. Bu özellikler potansiyel olarak iOS 11.1 ile sunulacak olabilir ve bu özellikler test edilmek için iOS 11.1 beta 1 yayınlanmış olabilir.

Apple, iMessages için hem Apple Pay ödemeleri hem de iCloud desteğini daha sonraki iOS 11 güncellemelerinde kullanıma sunacak ve bazı yeni emoji karakterlerinin kullanıma sunulacağını söyledi. O güncelleme bu güncelleme olabilir.

Güncelleme: Kullanıcıya dönük yeni özellikler henüz bu betada kullanılabilir değil. Yeni emojiler, duvar kağıtları veya yayınlanmamış iOS 11 özellikleri iOS 11 beta 1’de yer almıyor.

Bir yorum

  1. samet samet 28 Eylül 2017

    ios 11 de en nefret etitğim şey duvar kağıtları oldu. kullanıcılara çaktırmadan lgbt çağrıştıran duvar kağıtlarını kullandırıyor. belki durumu çakan kullanıcılar olabilir. ben sade siyah olan duvar kağıdını kullanıyorum.

Yorumlar kapatıldı.