iOS 11.1 Beta 4 ve Public Beta 4 Yayınlandı!

iOS 11.1 Beta

Apple, dün akşam saatlerinde, iOS 11.1’in üçüncü betasını yayınlamasından sadece dört gün sonra iOS 11.1 beta 4’ü yayınladı. Yeni beta güncellemesi hem geliştiriciler hem de Apple’ın halka açık beta yazılım programı (public beta) kullanıcıları için şimdi indirilebilir ve yüklenebilir durumda.

teknik destek

iOS 11.1 beta 4 / public beta 4’ü iOS cihazınıza indirebilmek için Apple Geliştirici Merkezi (Apple Developer Center) veya Beta Yazılım Programı sayfasından uygun konfigürasyon profilini indirmeli ve yüklemelisiniz. Ardından, Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden beta yazılımını indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Her zaman yaptığımız gibi, beta güncellemelerinin günlük kullanım cihazları için uygun olmadığını hatırlatmak isteriz. Her beta güncellemesi öncesi muhakkak iTunes ve iCloud yedeklemesi yapmanızı tavsiye ederiz.

iOS 11.1 ile kullanıcıları sıkıntıya sokan iOS 11 hatalarının giderilmesi, performans iyileştirmelerinin yapılması ve yeni Unicode 10 emoji setlerinin kullanıma sunulması gibi önemli değişiklikler ve yükseltmelerle geliyor. Bu yönü ile büyük sıkıntılara neden olan iOS 11 güncellemesinin iOS 11.1 ile daha sorunsuz hale geleceğini söyleyelim.

müşteri hizmetleri