iOS 11.1 Ne Zaman Yayınlanacak?

iOS 11.1 Beta

Apple, iOS 11 işletim sisteminin final sürümünü yayınlandığı andan itibaren güncelleme çalışmalarına başladı. Kararlı sürümün ardından kullanıcıların iOS 11 kullanımında yoğunlaşmış olması ve geri bildirimlerin Apple’a ulaşmaya başlaması iOS 11 güncellemesinin yeni sürümleri için çalışmaların hızlandırılmasında ana neden oldu. İlk olarak büyük hataları gideren iOS 11.0.1 sürümü yayınlanmış ve hemen sonrasında  iOS 11.0.2 ve iOS 11.0.3 sürümünü yayınlanmıştı.

teknik destek <

iOS-11.1-Beta1

Bu noktada Apple tarafından net olarak belirtilmemiş olsa da iOS 11.1 sürümüyle ilk amaç iPhone X olacak. Yüz tanıma fonksiyonunun hatasız çalışması ve yeni ekran teknolojisinin doğru bir şekilde desteklenmesi gibi detaylarla beraber iOS 11.1 sürümünün ana nedeninin iPhone X olduğu belirtiliyor. Bu nedenle Apple kararlı sürüm için çok hızlı hareket etmeyecek. Daha çok sorunsuz bir işletim sistemi amacı ile en stabil sürümü yayınlamak için çalışacak.

iOS 11.1 Beta 5 sürümü şu an geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için kullanılabilir durumda. Birkaç beta sürümünden sonra iOS 11.1 kararlı sürüm ile karşılaşacağız da diyebiliriz iOS 11.1 kararlı hale geldi ve yayınlanma hazır da diyebiliriz.

Bu analizler sonucu Apple’ın iOS 11.1 sürümünü 30 Ekim – 10 Kasım aralığında bir tarihte yayınlayacağını söyleyebiliriz çünkü iPhone X’in piyasaya çıkış tarihi 3 Kasım ve Apple bu tarihten hemen önce veya hemen sonrasında iOS 11.1’i yayınlanabilir.

müşteri hizmetleri

2 Comments

  1. Arkadaşlar iOS 11.1 yapmayın pilin ömrünü çok çabuk bitiriyor

Comments are closed.