iOS 11.2.2 Güncellemesi Çıktı! Hemen Şimdi İndirin!

30
iOS 11 Kullanım Oranı

Apple, iOS 11.2.1 güncellemesini yayınlamasından yaklaşık iki ay sonra bir sonraki iOS 11 güncellemesi iOS 11.2.2’yi yayımladı.

teknoloji hattı
teknoloji hattı

iOS 11.2.2 güncellemesini kablosuz olarak Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden hemen şimdi indirebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Güncelleme sonrası pürüzsüz bir kullanım için güncellemeyi iTunes aracılığıyla cihazınıza yüklemenizi öneririz.

iOS 11.2.2 Yenilikleri & Değişiklikleri

Apple’ın paylaştığı sürüm notlarına göre, iOS 11.2.2 küçük çaplı bir güncelleme. Ağırlıklı olarak hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklanıyor. Zaten iOS 11.x.x sürümü olması bakımından bu sürümden büyük bir yenilik veya değişiklik beklemek mümkün değil.

İLGİLİ İÇERİK:  iOS 12.1.1 hücresel veri sorunu şikayeti

Apple, şu anda iOS 11.2.5’in testlerini geliştiriciler ve beta yazılım programı kullanıcıları ile birlikte sürdürüyor. Şu anda kadar iki beta güncellemesi yayımlandı. iOS 11.2.5 ile ne gibi yeniliklerin sunulacağı ise şimdilik belli değil.

Yine de iOS 11.2.5 ile iOS 11’in tanıtıldığı WWDC 2017’de duyurulan ancak henüz kullanıma sunulmayan iCloud Mesajları ve AirPlay 2 gibi özelliklerin kullanıma sunulması bekleniyor.

teknoloji hattı

30 YORUM

  1. Gayet başarılı olmuş cihaz rahatladı pil tüketiminde iyileştirme mevcut. Korkmadan yükleyebilirsiniz, yükleyen çoğunluk da memnun zaten. iTunes ile güncelledim iPhone7

  2. Arkadaşlar 5s için indiren var mı acaba? Nasıl çalıştırır cihazı? Yani bende 5s ama indireyim mi bilmiyorum.bi öneriniz var mı bu konuda???

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.