iOS 11.2.5 Beta 3 Yayımlandı!

6
iOS 11.2.5 Beta

Apple bugün, geliştiriciler için iOS 11.2.5’in ikinci betasını yayımlamasından iki hafta sonra üçüncü betasını yayımladı. Geliştiriciler için iOS 11.2.5 beta 3 şimdi kullanılabilir.

Kayıtlı Apple geliştiricileri, Apple Geliştirici Merkezi‘nden uygun konfigürasyon profilini yükledikleri cihazlarına iOS 11.2.5 beta 3’ü kablosuz olarak OTA yolu ile Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden hemen şimdi indirebilirler.

iOS 11.2.5 Beta Yenilikleri & Değişiklikleri

iOS 11.2.5’in ilk ve ikinci betasında herhangi bir göze çarpan yenilik veya değişiklik tespit edilmemişti. Bu betada dışa dönük bir yenilik veya değişiklik olup olmadığını şimdilik bilmiyoruz. Eğer ki herhangi bir değişikliği veya yeniliği keşfedecek olursak sizlerle paylaşıyor olacağız.

iOS 11.2.5’in iOS 11.x.x güncellemesi olması bakımından zaten dışa dönük büyük yenilikler sunmasını beklemiyoruz. Apple’ın bu güncellemesi ile yeniliklerden ziyade hata düzeltmelerine ve güvenlik iyileştirmelerine odaklanacağını tahmin ediyoruz.

İLGİLİ İÇERİK:  Geliştiriciler için iOS 11.2.5 Beta 4 Yayımlandı!

Tüm bunlarla birlikte, iOS 11.2.5 ile henüz kullanıma sunulmayan ancak duyurulan iki önemli iOS 11 özelliğinin kullanıma sunulmasını bekleniyor. iCloud Mesajları ve AirPlay 2’nin bu sürüm ile iOS cihazlarına gelmesi bekleniyor.

Apple, iOS 11.2.5 güncellemesinden önce, yeni eşler arası ödeme hizmeti olan Apple Pay Cash’i, daha hızlı kablosuz şarj için 7.5W güç desteği sunan ve pek çok hatayı gideren önemli bir güncelleme olan iOS 11.2’yi ve önceki sürümlerde tespiti yapılan hataları gideren iOS 11.2.1’i yayımlamıştı.

6 YORUM

  1. Bitmesi bu güncelleme denemeleri yenilik yok değişiklik yok ancak güncelleme bitiremediler. Her yeni sürümde farklı bir hata yapıyolar. Bu kadar denemeye rağmen böyle hatalar enteresan.

  2. Valla 5s gerçekten çok iyi duruma geldi artık güncellemeyi düşünmüyorum galiba bu geçenlerde ki bilerek yavaşlatma açıklaması etki etti buna fakat pil konusu hala aynı günü kurtarmıyor ..

  3. Pil sorunu çözüleceğini düşünüyorum bu son gelecek güncellemeyle ve pilin durumunu gösterecek bir güncelleme gelecektir büyük ihtimalle bunun için betayı açmıştır

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.