iOS 11.2 Beta 3 Yayınlandı!

0
iOS 11.2 Beta

Apple bugün, geliştiriciler için iOS 11.2‘nin ikici betasını yayınlamasından yaklaşık bir hafta sonra üçüncü geliştirici betasını yayınladı. iOS 11.2 beta 3, iOS 11.1.1’in yayınlanmasından yalnızca dört gün sonra gelmiş oldu.

teknoloji hattı
teknoloji hattı

[affiliate_news id=”24751″]

Kayıt Apple geliştiricileri, Apple Geliştirici Merkezi‘nden indirdikleri konfigürasyon profilini yükledikleri iPhone, iPad veya iPod touch’a Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden iOS 11.2’nin en yeni betasını yükleyebilirler.

Apple, iOS 11.2 ile önceki iOS 11 sürümlerinde tespiti yapılan sorunları gidermeyi ve birtakım hataları düzeltmeyi hedefliyor. Bunun dışında, şimdiye kadar yayınlanan iki betada dışa dönük birtakım yenilikler mevcuttu. Bunlar;

  • iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelinde yer alan 3 iOS duvar kağıdı diğer iPhone modelleri için kullanıma sunuldu,
  • iPhone X için 3 yeni live duvar kağıdı kullanıma sunuldu,
  • Ülkemizde kullanılabilir olmayan ve Apple’ın ödeme sistemi Apple Pay’in para gönderme veya alma hizmeti olan Apple Pay Cash’in ilk somut testlerine başlandı.
İLGİLİ İÇERİK:  iOS 12.1.1 hücresel veri sorunu şikayeti

Bugün yayınlanan iOS 11.2 betasında ne gibi yeniliklerin yer aldığını şimdilik bilmiyoruz ancak birkaç saat içerisinde kendi testlerimizi yaparak varsa herhangi bir yenilik veya değişiklik sizlerle paylaşıyor olacağız.

teknoloji hattı

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.