İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 11.3.1 Jailbreak Çıktı! iPhone X Jailbreak

Jailbreak sevdalılarının uzun süredir duymayı beklediği haber sizlerle! iOS 11.3.1 için Electra’nın en güncel sürümü paylaşıldı. Tüm detaylar haberimizde.

Son aylarda çok fazla Jailbreak çözümü ortaya çıkmayı başladı. Bu çözümler genelde güvenlik testlerine ve denemelere dayalı çözümler olduğu için kesin sonuç alınamadı. Ancak Electra ekibi tarafından bir süredir beklenen iOS 11.3.1 Jailbreak aracı sonunda yayınlandı.

Electra iOS 11.3.1 Jailbreak

Electra1131 bugünden itibaren kullanılabiliyor. Yeni sürüm, iPhone X modelinde dahi çalışabilecek şekilde tasarlanmış. iOS 11.2-iOS 11.3.1 sürümleri ile çalışan tüm iOS cihazlarına yükleyebileceğiniz Jailbreak aracı, Cydia desteği de sunuyor.

Electra iOS 11.3.1 Jailbreak, Apple’ın 64 bit iOS cihazlarına kurulabiliyor. Jailbreak arayüzünün basit arayüzüyle, kolay kullanım sunuyor. Electra bu aracında Ian Beer tarafından tespit edilen açığı kullanıyor.

İlk önce Jailbreak’in sadece iPhone 6 ve altındaki modellerde çalışacağı söylenmişti fakat CoolStar iPhone X’e kadar tüm modellere destek verileceğini duyurunca tüm 64 bit modellere destek verileceği ortaya çıktı.

iOS 11.3.1 Jailbreak Çıktı! Electra Jailbreak İndir

Electra iOS 11.3.1 Cydia Desteği

İlk Electra sürümünde bulunmayan, Cydia desteği bu sürüm ile karşımıza çıkıyor. Cydia uygulaması sayesinde kullanıcılar güncellemeleri beklemek zorunda kalmadan en iyi ve yeni tweakler’i yükleyebiliyorlar.

Jailbreak için gerekli dosyaları coolstar.org/electra/ üzerinden indirebilir, sonrasında Cydia Impactor veya benzeri bir araç ile cihazınıza aktarabilirsiniz. Aktarma işleminin ardından kurulum aktardığınız cihaz üzerinden devam edecek.