iOS 11.3 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 11.3 Beta 2 Güncellemesi

Kısa bir süre önce Apple İphone cihazlara yeni bir güncelleme getireceğini duyurmuştu bu güncelleme ile herkesin sıkıntısı haline gelen pil yavaşlama sorunu ortadan kalkmış olacak

teknik destek

Apple bugün, geliştirmesine devam edilen bir iOS 11.3 güncellemesinin ikinci beta sürümünü, kullanıcılar tarafından test edilmesi için deneme sürümü olan,iOS 11.3 güncellemesini tüm İphone kullanıcılarına sundu.

Tüm iphone kullanıcıları, Geliştirici Merkezi’nden doğru yapılandırma profili yüklendikten sonra iOS 11.3 beta sürümünü Koblolu veya kablosuz olarak indirebilirler.

iOS 11.3, iMessages’i iCloud’da yüklemek için iCloud’da Mesajlar ve daha önce nesneleri tanımlamak ve yerleştirmek için ARKit’in yeni ve yükseltilmiş bir versiyonu olan ARKit 1.5 gibi yeni özelliklerin uzun bir listesini içeren önemli bir güncellemedir duvarlar gibi dikey yüzeylerde.

IPhone X’de (ejderha, ayı, kafatası ve aslan) dört yeni Animoji var ve sağlık uygulamasında tüm tıbbi kayıtlarınızı kolay erişilebilen bir yerde toplayan yeni bir Sağlık Kayıtları özelliği var. Sağlık Kayıtları, katılımcı kurumlarla sınırlıdır.

Wells Fargo, Delta, Hilton ve Lowe gibi işletmelerle İletiler uygulamasında arabirim oluşturmanıza olanak tanıyan Business Chat, iOS 11.3 piyasaya çıktığında geliyor ve Apple Müzik’teki iyileştirmeler, müzik videoları için daha iyi destek sağlayacak. Kullanıcılar eklemeden müzik videoları akış yapabilecek ve müzik video oynatma listeleri oluşturup görüntüleyebilirler.

iOS 11.3 Beta 2 Güncellemesi

müşteri hizmetleri

Comments are closed.