iOS 11.3 Beta 4 yayınlandı, İşte tüm yenilikler!

iPhone X Gizli Özellikler ve Pil Ömrü

Apple, iOS cihazları için pil sağlığını gösteren ve diğer birçok yeniliği beraberinde getiren iOS 11.3 sürümü için test çalışmaları devam ediyor. Bugün ise iOS 11.3 Beta 4 geliştiriciler için yayınlandı.
2

teknik destek <

iOS 11.3 Beta 4 yayınlandı!

Apple kısa süre önce iOS 11.3 Beta 4 sürümü 380 MB dosya boyutuyla yayınlandı. Daha önceki beta sürümündeki hatalar giderildi ve performans artışı için bazı optimize çalışmaları yapıldı. Ancak çok büyük bir yenilik yok.

iOS 11.3 ile beraber ARKit 1.5 ve posterlerinin yanı sıra AR deneyimlerini dönüştürmek artık mümkün. ARKit bundan böyle duvar ve kapılar gibi dikey yüzeyleri de tanıyacak. Ayrıca düz olmayan nesnelerin haritasını da çıkarabiliyor.

iOS 11.3 ile beraber iPhone X kullananlara ayı, aslan ve kuru kafa gibi 16 adet Animoji eklendi.

111

Ayrıca yeni güncelleme ile İş sohbeti özelliği geldi. Bu bakımdan kullanıcılar mesaj uygulaması üzerinden işletmelerle sohbet edebilecek. Randevu alma veya alışveriş imkanı tanınacak.

iOS 11.3 ile pil sağlığını gösteren ve bir pilin değişim zamanını gösteren yeni özellik geldi. Ayarlar menüsünde Pil sekmesine giriş yapın ve sağlık durumunu görün. Bu özellik iPhone 6 ve üst cihazlarda olacak.

1

Bunun yanı sıra pil sağlığı iyi olmayan cihazlardaki aniden kapanma sorununu önlemek için iOS 11.3 ile güç yönetimi devre dışı bırakılabilir.

Ayrıca güncelleme ile Sağlık Kayıtları özelliği gelerek hastaneler, klinikler ve labaratuvarlardan gelen bazı tıbbi veriler görülecek.

Şimdilik bazı özellikler bu şekilde olup, güncellemede dikkat çeken en büyük nokta ise pil sağlığı oluyor.

müşteri hizmetleri

18 Comments

  1. iPhone 7 plus kullanıyorum 11.3 beta sürümü geldi ve yükledim telefonuma gelen çağrı larda telefonumun sesi gitti ses çalmıyor oyun oynarken bile ses yok düzeltin acilen

    1. Pardon sorun yokmuş yandaki sessiz yada sesli tuşa elim değmiş

Comments are closed.