iOS 11.3 beta 6 güncellemesi yayınlandı, İşte detaylar!

11.3

iOS 11.3 beta 6, indirilmeye hazır durumda. Batarya sağlığı ve yeni Animojiler gibi birçok dikkat çeken güncellemenin getirdiklerini sizlere aktarıyoruz.

teknik destek <

Apple, iOS 11.3’ün final sürümüne her geçen gün biraz daha yaklaşıyor. Bir hafta içerisinde iki geliştirici güncellemesi sunan Apple, yeni sürümde hata olmamasını istiyor. Yayınlamış olduğu yeni iOS 11.3 beta 6 güncellemesi ise beta kaydınız varda ayarlar kısmından bu güncellemeyi hemen yapabilirsiniz.

Yeni gelen batarya sağlığı özellikleri, Animoji ve ARKit geliştirmeleri gibi performans ve güvenlik güncellemeleri getirmesi beklenen iOS 11.3‘ün daha önceki sürümlerde bazı detayları ortaya çıkmıştı.

12

iOS 11.3 beta 2’den bu yana batarya sağlığı için performans kısıtlaması’nı kaldırmayı seçenek haline getiren Apple, bu şekilde kullanıcıların gönlünü yeniden alacak gibi duruyor.

Yeni güncellemeyle birlikte batarya sağlığı menüsünde yeni detaylara yer veren Apple; artık bu menüde bataryanızın maksimum kapasitesini ve performans kapasitesini yani yavaşlatılıp yavaşlatılmadığını gösterecek. Bu bakımdan sizlerde bu işlemi durdurup veya başlatabilirsiniz.

Sizce Apple bu şekilde gönülleri geri alabilecek mi?

müşteri hizmetleri

24 Comments

  1. MERHABA ARKADAŞLAR BEN FURKAN AKSU İPHONE 6 KULLANICISIYIM BENDE HEYECANLA SABIRSIZLIKLA MERAKLA YENİ İOS 11.3 FİNAL SÜRÜMÜNÜN APPLE TARAFINDAN HALKA AÇIK YAYINLAMASINI BEKLİYORUM İNŞALLAH BU MART AYININ SONUNA KALMADAN GÜNCELLEMEYE VE YENİLİKLERE KAVUŞMUŞ OLACAĞIM

Comments are closed.