iOS 11.3 Güncellemesi Çıktı İşte Özellikler

iOS 11.3 Güncellemesi Çıktı İşte Özellikler

Apple’ın yeni güncellemesi 11.3 ile ilgili bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Apple çok büyük ihtimal ile bu güncellemeyi Mart ayında kullanıma sunacak. Bu güncelleme ile çok sayıda hata düzeltilecek. Kullanıcıların bıktığı ve çözüm bulamadığı pek sorunda iOS 11.3 güncellemesi ile son bulacak. Ayrıca eskimiş olan ve yıpranan İphone’larda bu güncelleme ile hızlanacak.

teknik destek

Yukarıda Mart dedik ancak en geç bahar aylarında iOS 11.3 güncellemesi hazır olacak. Ayrıca iPhone kullanıcıları bu güncelleme için para ödemeyecek.

iOS 11.3 hangi özellikleri getirecek?

Gelecek güncelleme ile ilgili merak edilen çok şey var. Elbette en fazla neler değişecek? iOS 11.3 güncellemesi ile yeni ne var?

  1. En yeni özelliklerden bir tanesi pil sağlığı, evet kullandığınız pilin ne derece sağlıklı olduğu ve ne kadar performans ile çalıştığını iOS 11.3 güncellemesi ile göreceksiniz. Bu özellik için Ayarlar -> Pil’e giderek erişilebilir ve iPhone 6 ve sonraki modeller için kullanabilirsiniz.
  2. Maksimum performansı etkinleştirme ve devre dışı bırakma özelliği gelecek. Bu özellik Ayarlar menüsünün Pil alt bölümünde bulunabilir. Güç yönetimi halen iPhone 6, 6S, SE ve 7 cihazları için olacak.
  3. Pil sağlığı iyi olmayan telefonların birden kapanma sorunu da iOS 11.3 güncellemesi ile düzelecek. Bu özellik pil bölümünde olacak. iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri bu özelliği kullanabilecek.
  4. Yeni animoji karakterleri gelecek. 4 farklı yeni karakter sizleri bekliyor. Aslan, ayı, ejderha ve kafatası olmak üzere 4 yeni Animoji karakteri eklenecek.
  5. Müzik videoları artık Apple müzikte olacak.
  6. Apple News, “Sizin İçin” bölümünde En İyi Hikayeler ve Video grubu özelliğini geliştirecek.
  7. Business Chat özelliği, Mesajlar’a beta olarak eklenecek. Kullanıcılar daha kolay ve  hızlı bir şekilde iletişim kuracak.
  8. HomeKit yazılım kimlik doğrulaması, geliştiricilerin mevcut aksesuarlara HomeKit desteği eklemelerine olanak tanıyacak.
müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Birçok Apple kullanıcısının takip ettiği bir site olarak içerik ve kalitenize hayranım bu şekilde devam edin daha çok takipçiniz olacaktır

Comments are closed.