iOS 11.3 Güncellemesi Çıktı Sadece İpad’ler

ios 11.3

Apple’ın uzun zamandır beklenen iOS 11.3 güncellemesi kısa süre önce yayınlandı. Ancak yazılımın Cicago’daki bir etkinlikte açıklanan bilgilere göre sadece altıncı nesil iPad’ler için indirilebilir olduğu görülüyor.

teknik destek <

Altıncı nesil iPad’ler dün satışa çıktı. Ancak ilk siparişler bu hafta sonuna kadar teslim edilemeyecek. Çünkü cihazlar daha mağazalarda bile yerini almış değil.

Yeni iPad’i alan kullanıcılar güncelleme için Ayarlar uygulamasına girerek iOS 11.3’ü indirebilirler. Güncellemeyi yüklemek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi bölümüne gidin.

iOS 11.3 güncellemesi, cihazınız üzerinde depolama alanından tasarruf etmek adına iMessages’ınızı iClod’da saklıyor. Güncelleme detaylarında ayrıca geliştiriciler için arttırılmış gerçeklik uygulamalarını daha fazla geliştirmek için ARKit’in bir yeni versiyonu olan ARKit 1.5’i tanıtıyor.

ipad

Pil Sağlığı Geldi!

Son olarak iOS kullanıcıları için batarya konusunda merakla beklenen “Pil Sağlığı” özelliğini de nihayet kullanıcılara sunuyor.

Bir diğer özellikler arasında ise App Store‘daki inceleme sıralama seçenekleriyle alakalı. HomeKit cihazlarınız varsa eğer yazılım kimlik doğrulaması geldi. iMessage kullanarak şirketlerle iletişim kurmak isterseniz Business sohbet ve daha fazlasına erişim sağlamak artık mümkün.

Apple’ın yeni iPad’leri için iOS 11.3’ü neden hemen sunduğu hakkında net bir açıklama yok. Ama Sürpriz yapma ihtimali olarak şuan değerlendiriliyor. Diğer Apple ürünleri için iOS 11.3’ün piyasaya sürülme ihtimali var. Büyük ihtimal bu hafta belki de diğer hafta içi gelebilir.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.