İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 11.4.1 Güncelleme Problemi Yaratıyor!

Geçtiğimiz hafta iOS 11.4’te ortaya çıkan problemleri çözen iOS 11.4.1 güncellemesini paylaşmıştı, fakat yeni güncelleme yeni problemlerle birlikte geldi!

iOS 11.4.1 güncellemesi sonrasında problem yaşayan insanlar Facebook, Twitter ve Apple Destek forumlarında uygulama güncellemelerini yapamadıkları hakkında şikayetçi oluyorlar. Problemin nedeni ve ne kadar yaygın olunduğu hakkında bir bilgi yok ancak açılan konu ve yapılan paylaşımlara bakıldığında, büyük bir kitlenin uygulama güncelleme problemi yaşadığını görüyoruz.

Firma tarafından problemle ilgili bir açıklama yapılmadı, kullanıcılar ise bu problemi aşmak için VPN servislerini kullanıyorlar. VPN kullanımı herkesin tercih edeceği bir çözüm olmaması ve bu yolla kalıcı bir çözüm sağlanamayacağı için Apple’ın problemi çözmek için bir güncelleme paylaşmasını bekliyoruz.

iOS 11.4.1 Güncelleme Problemi Yaratıyor! 2

iPhone ve iPad cihazlarına indirdiğimiz uygulamaların aktif kalabilmesi için önemli bir yere sahip olan uygulama güncellemeleri iOS 11.4.2 sürümünün paylaşılmasının ardından tekrar sorunsuz bir şekilde yapılacaktır.

Siz değerli okuyucularımız iOS 11.4.1 güncellemesini yaptıktan sonra böyle bir sıkıntı yaşadınız mı? Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.

13 Yorum

  1. Nihat Nihat 20 Temmuz 2018

    5s için ios 12 public beta 3 ü indirdim muhteşem ötesi performans ve hız. her kese tavsiye ederim. ufak tefek hatalar var tabi ama pil sağlığı da iyi

Yorumlar kapatıldı.