iOS 11.4.1 Pil Tüketim Problemini Çözdü Mü?

iOS 11.4.1 Pil Tüketim Problemini Çözdü Mü?

Apple, iOS 11 için son güncelleme olduğunu düşündüğümüz 11.4.1’i geçtiğimiz gün paylaştı. iOS 11.4.1, performans geliştirmeler, hata düzeltmeler ve kısıtlı USB mod gibi özellikler getiren bir güncelleme olsa da iOS 11.4’de yaşadığımız problemleri ortadan kaldırıyor olmasıyla önem taşıyor.

teknik destek <

iPhone kullanıcıları neredeyse iki ay önce sunulan iOS 11.4 güncellemesinin aşırı pil tüketimi yaptığını dile getirerek, bir problem olduğunu belirtmişlerdi. Apple problemi onaylamamış olsa da resmi forumda bahsi geçen problem ile ilgili onlarca başlık oluşturuldu. Kullanıcıların yaptığı geribildirimlerle iOS 11.4’ün batarya problemine yol açtığı kesinleşti.

iOS 11.4.1 Pil Tüketim Sorununu Çözdü Mü?

iOS 11.4.1 Pil Tüketim Problemini Çözdü Mü?

iOS 11.4.1’in sürüm notlarına baktığımızda yüksek pil tüketimi ile ilgili herhangi bir bilgi göremiyoruz. Bu güncellemenin problemi çözüp çözmediğini bilmiyorduk. Fakat iOS 11.4.1 güncellemesinin yaşanan problemleri çözdüğü iddia edildi.

Reddit üzerinde yeni güncelleme ile ilgili deneyimlerini aktaran kullanıcılar, güncelleme öncesinde yaşadıkları pil problemlerinin artık devam etmediğini dile getiriyorlar.

Güncellemenin verimliliği hakkında kesin bir yorum yapabilmek için aradan belli bir süre geçmesi gerekiyor fakat kullanıcılardan gelen geribildirimler olumlu yönde gözüküyor.

iOS 11.4.1 güncellemesi sizin yüksek pil tüketim problemlerinizi çözdü mü?

müşteri hizmetleri

Comments are closed.