iOS 11 Beta 3 Yayınlandı

iOS 11 Public Beta

Apple, iOS‘un yeni sürümünü tanıttığı WWDC 2017’nin açılış konuşmasından hemen sonra iOS 11 beta 1‘i test amaçlı olarak geliştiriciler için yayınlamış ve kısa bir süre sonra iOS 11 beta 2’yi yayınlanmıştı. Böylece iOS 11 beta süreci başlamış ve bu test bu süreci artık olgunlaşma aşamasına girdi diyebiliriz.

teknik destek

Cupertino merkezli şirket, bugün ise iOS 11’in üçüncü geliştirici betasını yayınladı. Geliştiriciler için iOS 11 beta 3 şimdi indirilebilir ve yüklenebilir.

Apple Developer programına kayıtlı olan geliştiriciler, uygun beta profilini yükledikten sonra iOS 11 beta 3 güncellemesini Apple Geliştirici Merkezi’nden veya OTA ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden) indirilebilirler.

iOS 11 ile pek çok yenilik ve geliştirme iOS aygıt (iPhone, iPad ve iPod touch için) sahibinin kullanımına sunuluyor. iOS 11 uyumlu iPhone modellerini ve diğer iOS aygıtlarının tam listesini buradan görüntüleyebilirsiniz. iOS 11’le ilgili tüm detaylara buradan devam ederek erişebilirsiniz.

iOS 11 beta 3 ile ilgili ne gibi ek yeniliklerin sunulduğunu veya varsa ne gibi değişikliklerin yapıldığını henüz bilmiyoruz. Ancak kendi testlerimizi yapmamızın ardından ilk betaya göre herhangi bir değişiklik veya yeniliği görecek olursak sizlerle paylaşıyor olacağız.

iOS 11 beta 3 yükleyecek veya yüklemeyi planlayacak olan kullanıcıların iCloud ve iTunes yedeklemelerini yapmalarını tavsiye ederiz. Bunlarla birlikte, Hali hazırda bir iOS 10 kullanıcısı iseniz ve en önemlisi geliştirici değilseniz iOS 11’in beta sürümlerinden uzak durmalısınız. Henüz test sürecinin başında olan iOS 11’de doğal olarak pek çok hata ve sorun mevcut. Ayrıca iOS 11 beta 2 kullanıcısı iseniz iOS 11 beta 3’ü kesinlikle yüklemenizi öneririz.

müşteri hizmetleri

10 Comments

 1. Merak etmeyin beta final sürümünde türkçeye dönecektir genelde her beta da olabiliyor ingilizce
  3d touch lag yani ikonlara basınca kasarak gelme sorunu giderilmiş

 2. aynen ayarlar türkçe bende public betaya kaydoldum acaba beta cıktıkca ayarlara otomatik indirmeye düşermi ?not :telefonum 5s ve donma kasma yok gayet güzel

 3. Bildirim sesini ayarlıyamıyorum ios11 beta 3 ü indirdim beta 2de bu sorun yoktu İphone 6s

 4. sorun aynı ayarlar menüsünü çevirmeyi unutmuşlar
  açık beta yayınlandıktan sonra inşallah düzeltme imkanı getirilir

 5. Sorun aynı ayarlar menüsünü çevirmeyi unutmuşlar. Duzelecekken bozuluyor.

 6. Aynen bu sorun genel galiba iPad Air 2 ve iPhone 7 Plus her ikisinde de aynı sorun var.

 7. İos 11 beta 3 yükledikten sonra ayarlar menüsü ingilizce oldu ve değiştirilemiyor. Telefon iphone 7 plus

Comments are closed.