iOS 11 Beta 4 Yayınlandı

iOS 11 Sürükle ve Bırak

Apple, iOS‘un yeni sürümünü, WWDC 2017’nin açılış konuşmasında tanıtmasıyla birlikte geliştiriciler için test sürecini başlatmıştı. Geliştiriciler için iOS 11‘in ilk betasının yayınlanmasından bir müddet sonra iOS 11’in ikinci betasını ve yaklaşık iki hafta önce ise iOS 11 beta 3 yayınlanmıştı. Böylece iOS 11’in test süreci olgunlaşma aşamasına girdi diyebiliriz.

teknik destek

Cupertino devi, bugün, iOS 11’in dördüncü geliştirici betasını yayınladı. Geliştiriciler için iOS 11 beta 4 uyumlu iPhone, iPad ve iPod touch için indirilebilir ve yüklenebilir durumda.

Apple Developer Programı’na kayıtlı olan geliştiriciler, uygun beta profilini aygıtlarına yükledikten sonra iOS 11’in en yeni betasını Apple Geliştirici Merkezi’nden veya OTA ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden) indirilebilirler.

iOS 11 ile pek çok yenilik ve geliştirme başta iPad olmak üzere iPhone ve iPod touch için kullanımına sunuluyor. iOS 11 uyumlu iPhone modellerini ve diğer iOS aygıtlarının tam listesini buradan görüntüleyebilirsiniz. iOS 11’le ilgili tüm detaylara ise buradan devam ederek erişebilirsiniz.

iOS 11 beta 4 ile ilgili ne gibi ek yeniliklerin sunulduğunu veya varsa ne gibi değişikliklerin yapıldığını henüz bilmiyoruz. Ancak kendi testlerimizi yapmamızın ardından ilk betaya göre herhangi bir değişiklik veya yenilik keşfedecek olursak sizlerle paylaşıyor olacağız.

iOS 11’in en yeni betasını yükleyecek veya yüklemeyi planlayacak olan kullanıcıların iCloud ve iTunes yedeklemelerini yapmalarını tavsiye ederiz. Bunlarla birlikte, bir iOS 10 kullanıcısı iseniz ve en önemlisi geliştirici değilseniz iOS 11’in beta sürümlerinden uzak durmalısınız. Henüz test sürecinin başında olan iOS 11’de doğal olarak pek çok hata ve sorun mevcut. Ayrıca iOS 11 beta 3 kullanıcısıysanız iOS 11 beta 4’ü kesinlikle yüklemenizi öneririz.

müşteri hizmetleri

3 Comments

  1. WiFi kapatılınca bir müddet sonra kendiliğinden tekrar açılıyor.

Comments are closed.