iOS 11 Beta 6 Yenilikleri ve Değişiklikleri

iOS 11

Apple, bugün, iOS 11 beta 6‘yı geliştiriciler için yayınladı ve her zaman olduğu gibi en yeni beta sürümü ile bazı yenilikler kullanıma sunulurken birtakım değişiklikler yapıldı. Biz de bu yazımızda, iOS 11 beta 6 ile gelen yenilikleri ve değişiklikleri sizlerle paylaşıyoruz.

teknik destek

Bugünkü beta ile, DirecTV uygulamasının başlatılması sırasında zorla kapanmasına neden olan sorun için düzeltme yapılmış ancak Audiobus 3’ün zorla kapanmasına neden olabilecek yeni bir sorunun ortaya çıktığını görüyoruz.

App Store’u açtığınızda, çalmakta olan diğer tüm sesler otomatik olarak kapatılıyor.

Aile Paylaşımı özellikleriyle ilgili çeşitli hatalar düzeltilmiş ve artık tüm telefon numaraları, konferans görüşmesi yaparken görüntülenebiliyor.

Notlar uygulamasındaki pek çok sorun giderilmiş. Özellikle Notlar uygulamasında Apple Pencil’ın çalışmasını engelleyen birtakım sorunlar giderilmiş.

App Store ve Harita uygulaması için yeni simgeler artık kullanılabilir.

iOS 11 Beta 6 Yenilikleri

İlginçtir ki, Otomatik Parlaklık seçeneği Ayarlar > Ekran ve Parlalık menüsünden kaldırılarak Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik menüsüne alınmış.

Mesajlar uygulamasında yazışma ekranında çıkan uygulama yuvasındaki App Store uygulama simgesi yukarıdaki yeni App Store simgesi ile değiştirilmiş.

müşteri hizmetleri

2 Comments

  1. Önceki betaya göre aşırı hızlanmış. Özellikle 3D kısa yolları geç tepki verirken şuan anlık açılıyor cihaz 7 plus

  2. iPhone 7 Plus e-mail silme yaparken atıyor en alttaki barda simgelerin altında isimleri yazmıyor

Comments are closed.