İOS 11 ‘ de gizli kamera düzeyi nasıl kullanılır?

İOS 11 ‘ de gizli kamera düzeyi kullanma

Apple kullanıcılarının doğru çekimleri yapması ve harika görseller elde etmesi için elinden gelen herşeyi yapıyor. İOS 11 ‘ de gizli kamera düzeyi  kullanma  Ancak son yöntem diğerlerine oranla biraz daha gizli, öyle ki bir çok kullanıcı bile bu kamera tekniğini bilmiyor.

teknik destek

İos11 özelliği sayesinde istediğiniz kareleri çok hızlıca çekebilir ve farklı açılardaki görselleri yakalayabilirsiniz. Gökyüzünü ya da direkt yerden yapılacak çekimlerde sizde İOS 11 ‘ de gizli kamera düzeyi  kullanma çok daha farklı açılar yakalamanıza yardımcı olacak.

İOS 11 ‘ de gizli kamera düzeyi kullanma2

IPhone ve iPad Kamera düzeyini nasıl kullanılır?

  • İOS aygıtınızda Kamera uygulamasını açın.
  • Çekim modunu fotoğraf, dikey, kare veya saat atlamalı, deklanşör düğmesinin üstündeki kayar menüyü kullanarak ayarlayın.
  • Kamera merceğini fotoğrafınızın konusunun üstüne veya altına konumlandırın.
  • Telefonun kameranın açısını ayarlayarak ekranın merkezinde sabit crosshair ile yüzer crosshair çizgi. Crosshairs hem de mükemmel uyum içinde sarı parlaklık olacaktır.
  • Çekimi yakalamak için Obtüratör düğmesine dokunun.

Son derece kullanışlı olan bu kamera sistemi ile sizlerde harika kareler yakalayacaksınız. Hiç bir yerde olmayan kareler sizin arşivinizde olacak. Yukarı da ki anlatıma bakarak sizlerde İOS 11 ‘ de gizli kamera düzeyi  kullanma nasıl yapılır görebilirsiniz.

Apple ile ilgili daha çok haber, bilgi ve öğretici içerik istiyorsanız diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Ersin Bey,

    Hiç açıklayıcı olmamış maalesef. Ayrıca bu tür anlatımlarda bir video eşliğinde tamamlarsanız daha iyi olacaktır.

Comments are closed.