İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 11 Denetim Merkezi’ni iOS 10’da Kullanmak Mümkün!

Normal şartlarda, iOS 10 sürümünün yüklü olduğu cihazlara iOS 11’in yeni Denetim Merkezi’ni getirebilmek için iOS 11’e geçiş yapmak gerekiyor. Nitekim Creatix Dev Team, iOS 11 Denetim Merkezi‘ni Maize adını verdikleri tweak ile iOS 10 için uyarladılar.

teknik destek

Elbetteki iOS 10 yüklü cihazınızda iOS 11 Denetim Merkezi’ni kullanabilmek için cihazınızın Jailbreak‘li olması gerekiyor.

Yayınlanan Jailbreak tweak’ini Cydia üzerinden şimdi indirebilirsiniz.

iOS 10 Denetim Merkezi

iOS 11 Denetim Merkezi tweak’i 30.000’den fazla kod satırından oluşuyor ve iOS 11’in eşsiz Denerim Merkezi görünümünü, davranışlarını ve geçişlerini bünyesinde barındırıyor.

Maize tweak’i harika görünmekle kalmıyor, aynı zamanda orijinal iOS 11 Denetim Merkezi gibi tüm işlevleri çalışıyor. Maize ile denetimleri özelleştirebiliyor, hızlı geçişleri kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, Flipswitch ve Polus gibi çekici tweak desteği sayesinde kullanıcıların neredeyse sonsuz denetim kısayolunu Denetim Merkezi’ne eklemeleri mümkün.

Maize’nin ControlCenterXI tweak’inden bir adım daha ileride olduğunu söylemek mümkün ama ControlCenterXI’yi oluşturan geliştiricinin Maize’yi geliştiren geliştiricinin ta kendisi olduğunu hatırlayalım. Daha önce ControlCenterXI tweak’ini satın almadıysanız Cydia’dan Maize’nin yarı fıyatına hemen şimdi indirebiliriz.

Maize’i Jailbreak cihazınızda denemek istiyorsanız Cydia’nın BigBoss reposundan 3 dolara satın alarak indirmeniz gerekiyor. ControlCenterXI’i satın alan kullanıcılar ise Maize’yi indirebilmek için yalnızca 1,5 dolar ödemeleri gerekiyor.

Jailbreak için iOS 10’da kalan ve iOS 11’in en dikkat çeken yönlerinden birisi olan Denetim Merkezi’ni kullanmak isteyenler için Maize’nin popüler bir tweak olacağını görüyoruz.

müşteri hizmetleri

2 Yorum

  1. akifovsky akifovsky 6 Ocak 2018

    Nurullah arkadaş gibi benim de iphone 5 10.3.3 jb de ve bu tweaki indirdima am sürekli safemode a atıyor. Stabil hale getirilmesini bekliyoruz.

  2. Nurullah Nurullah 31 Aralık 2017

    Cihaz ios 10.3.3 x32 (iphone 5) jailbreak li. Tweak i indirdim ama olmadı. Telefon durmadan yeniden başlıyor. Kilit ekranı geliyor, 2 saniye sonra güvenli mod dan başlatıp uygulamayı silmemi istiyor. Umarım ilerleyen günlerde düzelir

Yorumlar kapatıldı.