İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 11 Duvar Kağıdını İndirin

Artık herhangi bir iPhone, iPad, iPod touch için iOS 11‘i ve Mac için macOS 10.13 High Sierra’yı beta olarak indirmek ve yüklemek mümkün. Apple’ın, iOS 11 ve macOS High Sierra platformu hem yeni özelliklerle hem de kendileri ile ikonik haline gelecek duvar kağıtlarıyla geliyorlar. iOS 11 ile sunulan ikonik duvar kağıdını, orijinal kalitesinde indirmenizi sağlıyoruz.

teknik destek

iOS 11 ile sunulan yeni duvar kağıdı, iPhone ve iPad’in potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış ve Apple tarafından sağlandığı için çarpıcı bir kaliteye sahip. Özellikle de macOS High Sierra ile sunulan duvar kağıdı tam da Retina ekran ile bütünleşiyor.

Her zaman olduğu gibi, Apple’ın yeniliklerini sizlerle paylaşmaya, öncelikli olarak kullanımınıza sunmaya devam ediyoruz. iOS 11 ile iPhone, iPad ve iPod touch için kullanıma sunulan duvar kağıdını en yüksek kalitede buradan devam ederek indirebilirsiniz. Duvar kağıdının kalitesini bozmamak adına upload sitesi ile indirme bağlantısı sunduğumuzu belirtelim. Zaten indireceğiniz dosyanın 3.4MB olmasından kalitenin ne kadar yüksek olduğunu anlayabilirsiniz.

müşteri hizmetleri