iOS 11’in Pil Sorunu Tarih Oluyor!

“iOS 11’in Pil Sorunu Tarih Oluyor!” kilitlendi iOS 11’in Pil Sorunu Tarih Oluyor!

iOS 11’in yayınlanmasıyla milyonlarca iPhone ve iPad sahibi aygıtlarını en yeni iOS sürümüne güncellediler. Bir müddet sonra iOS 11’in pil sorununa sahip olduğunun ortaya çıkmasıyla kullanıcılar büyük tepki gösterdi. iOS 11’in yayınlanmasından sadece 1 hafta sonra yayınlanan iOS 11.0.1 güncellemesi ile umutlanan kullanıcılar pek umduklarını bulamadılar ancak iOS 11.1‘in test sürecini başlatan Apple, asıl beklenen güncellemenini bu olduğunu gösterdi.

teknik destek

iOS 11 Pil Sorunu Tarih Oluyor!

Şu anda gelen kullanıcı raporlarına göre iOS 11.0.1 sürümü pil performansında gözle görülür bir iyileştirme sunmuyor. Ancak iOS 11.1 ile Apple’ın pil ömrü konusunda ciddi bir ilerleme kaydettiği görülüyor.

iDeviceHelp isimli YouTube kanalına yüklenen bir test videosunda iOS 11.1 Beta 1 ve iOS 11.0.1 sürümü pil performansı konusunda karşı karşıya getiriliyor. 1 saate yakın süren pil ömrü testinde iOS 11.1 beta 1’in oldukça başarılı olduğu görülüyor.

youtu.be/ffuyxoDC1SI

Videoda da görüleceği üzere, iOS 11.1 beta 1 pil ömrü konusunda oldukça başarılı. Özellikle henüz geliştiriciler ve Apple Beta Yazılım Programı kullanıcılarıyla test edilen bir sürüm olması göz önüne alındığında gelecekte iOS 11.1’in final sürümünün daha da iyi bir pil ömrü sunacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

müşteri hizmetleri

22 Comments

  1. ios 11.3 berbat ötesi. Şarj dayanmıyor. En basit bir uygulamaya gir çık hemen batarya düşüyor.
    Bu yazıyı hazırlayan admin sanırım iphone kullanmıyor. Başlığa bakın ‘ pil Sorunu tarih oluyor ‘.
    Daha beter oldu. Ne tarihi..

Comments are closed.