İOS 11’in En Sevilen Özellikleri Uygulamada

İOS 11’in En Sevilen Özellikleri Uygulamada

Google, geçtiğimiz günlerde yaptığı güncellemeyle beraber görsel aramaları kullanıcılar için çok zor bir hale getirmişti. Şimdi ise uygulamasına kullanıcı dostu olan yeni İOS 11’in En Sevilen Özellikleri getiriyor.

teknik destek

iOS 11’in en sevilen ve hayatı kolaylaştıran özelliklerinin arasında ekran görüntüsü alınınca anında düzenleme özelliği yer alıyordu. iOS 11 kullanıcıları ekran görüntüsü aldığı zaman görüntüyü düzenlemek için Fotoğraflar uygulamasına girmek zorunda değil. Kısa bir süreliğine ekranın sol alt bölümüne yerleşen ekran görüntüsünün üzerine kaybolmadan dokunduğunuz takdirde düzenlemeleri hızlı bir şekilde yaparak kayıt işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

İOS 11’in En Sevilen Özellikleri

iOS 11’de yer alan bu özelliği Google’ın da kendi uygulamasına getirmeyi düşündüğü ortaya çıktı. Bu şekilde hiç zaman kaybetmeden görseller üzerinde düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Google’ın son güncellemeleri kullanıcıların kullanımlarını kolaylaştıracak şekilde hazırlanmıştır. Aslında bu özellik sadece iOS 11’e veya Apple’a has olan bir özellik değildir. Çeşitli Android cihazlarda da buna benzer özellikler olduğunu görebiliyoruz. Örneğin Samsung Galaxy Note 8 kullanıcıları S Pen kullanarak ekran görüntüsünü aldığı an düzenleme işlemlerini yapmaya başlayabiliyorlar. Fakat Android işletim sisteminde sabit bir özellik olmadığı için bu özelliğin telefon modelinden modele göre değişiklik gösterdiğini görüyoruz. Google ise son uygulamasıyla beraber artık bu duruma bir değişiklik getirmenin planlarını yapıyor.

Google’ın yapacağı son güncelleme işlemleriyle beraber artık kullanıcılar bir ekran görüntüsünü aldığı zaman zorlanmadan bu ekran görüntüsü üzerinde düzenlemeler yapabilecek. Anında düzenleme imkanıyla beraber görüntüleri daha hızlı bir şekilde kullanma imkanını da elde etmiş olursunuz.

müşteri hizmetleri