iOS 12 Beta 3 ile Eklenen Özellikler

iOS 12 Beta 3 ile Eklenen Özellikler

Apple, son günlerde gündemden düşmeyen iOS 12’nin yeni geliştirici beta sürümünü yayınladı. iOS 12 Beta 3 güncellemesiyle eklenen özellikler, geliştirici hesaplarının kullanımına açıldı.

teknik destek <

iOS 12 Beta 3, Apple geliştiricileri güncellemeyi Apple Geliştirici Merkezi veya OTA üzerinden indirebilirler. En kolay yöntem olan OTA için Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme adımlarını izleyebilirsiniz.

WWDC 2018’de bahsi geçmeyen yenilikleri de içeren güncelleme ile önemli değişiklik ve yenilikler de karşımıza çıkıyor. Sizler için iOS 12 Beta 3 ile gelen özellikleri derledik.

iOS 12 Beta 3 ile Eklenen Özellikler

  • Fotoğraflar uygulamasında albümler bölümündeki ortam türleri listesinde ufak bir güncelleme olmuş. “Portre, Live Photo’lar” gibi başlıklar eklenmiş.
  • iPad ile bildirim listesinde en yukarıda bulunan “X” ikonuna sertçe bastığınız zaman bildirimlerinizi temizleme seçenekleri gözüküyor.
  • Konumu Paylaş” adlı seçeneği Gizlilik menüsünden “Apple Kimliği” kısmına taşınmış.
  • iOS Beta 3 ile birlikte iPad Sesli Notlar arayüzü tamamen güncellenmiş.
  • Haptic geri bildirim özelliği bulunan modellerde, iPhone’un kilidi açıldığında düğmenin geri bildiriminde bir tutarsızlık bulunuyordu. iOS 12 Beta 3 ile beraber bu sorun da ortadan kaldırılmış.

iOS 12 ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.