iOS 12 Çıkış Tarihi!

iOS 12 Çıkış Tarihi!

Bildiğiniz gibi Apple, 4 Haziran’da düzenlenen WWDC etkinliğinde iOS 12’nin tanıtımını gerçekleştirdi. İlk önce geliştiricilerin test edebilmesi için kullanım açılan sürüm, 25 Haziran tarihinde “Public Beta” sürecine başladı.

teknik destek <

Yeni iOS 12’nin tanıtılması ve sürekli karşılaşılan iOS 12 haberleri çoğaldıkça, insanlar “iOS 12 çıkış tarihi ne zaman?” diye sormaya başladılar. Bu soruyu Apple’ın geçtiğimiz yıllarda izlediği yolları bildiğimiz için rahatça cevaplayabiliyoruz.

iOS 12 Çıkış Tarihi Belli!

Apple’ın geçtiğimiz yıllarda takip ettiği tarihlere baktığımızda iOS 12’nin kesinlikle Eylül ayında çıkacağı söyleyebiliriz. Tam tarih duymak istiyorsanız bu kesin değil ancak 12-21 Eylül tarihleri arasıda iOS 12 yayınlanacak.

iOS 12 Çıkış Tarihi!

iOS 12 Başlıca Özellikler

Apple, tanıtım sırasında güncelleme ile beraber cihazlardan 2 kat daha fazla performans alınabileceği iddiası ile dikkatleri çekmeyi başardı. Uygulamaların önceki sürümlere kıyasla 2 kat daha hızlı açılacak olması da bir diğer gelişme. Yeni versiyonda, artırılmış gerçeklik deneyimleri de farklı bir düzeye çıkıyor.

Bunun dışında yazılımsal bazı değişiklikleri iOS 12 yayınlandığında hep birlikte deneyimleyebileceğiz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.