iOS 12 Güncellemesine İlgi Düşük!

20
iOS 12 Güncellemesine İlgi Düşük!

Toplanan verilere bakıldığında, iOS 12 güncellemesini alan cihazların sayısı diğer güncellemelere göre oldukça yavaş artış gösteriyor. Verilere baktığımızda iOS 12 çıkışının ardından iki gün sonra cihazların yalnızca %10’u biraz aşan kısmının güncelleme yaptığı görülüyor.

İlgili veriler, Apple kullanıcılarının iOS 10 ve iOS 11’e göre düşük ilgiyle iOS 12’ye geçiş yaptıklarını ortaya koyuyor.

iOS 12 Güncellemesine İlgi Düşük!

iOS 12, eski iPhone modellerinde ciddi anlamda performans ve hız geliştirmesi sunan bir güncelleme, bu yüzden güncellemeyi yapan kişilerin çoğu iOS 11’e göre daha hızlı bir deneyime sahip oluyorlar.

20 YORUM

  1. Telefon 5s şu an iOS 12.1 beta sürümündeyim gayet akıcı ve hiç takılma yok. 1.5 yılı geçti telefonu alalı. Bataryasının kendisinide birazcık sorun var yazılım olarak gayet iyi eskisine göre

  2. iPhone 6 kullanıyorum. YouTube dan bir kaç karşılaştırma videosu izledikten sonra güncelledim. iOS 11 e geçtiğimde o kadar yavaşlamıştı ki geri dönmek istemiştim. İmzalar kapalı olduğundan dönemedim. O yüzden imzalar kapanmadan bu sefer erkenden güncellemeyi yaptım, ilk defa evet İLK DEFA sıkıntı yaşamıyorum. Sanırım 11 den daha iyi olmuş. Hala sanırım dememin sebebi iOS işletim sistemi. Sizlere de tavsiyem imzalar kapanmadan denemek amaçlı güncelleyin derim.

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.