İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İOS 12 tanıtımı ne zaman yapılacak? Apple açıkladı

iOS 12 işletim sisteminin geliştirilmesi Apple tarafından yapılmaya devam ediyor. İOS 12 tanıtımı ve iOS 12’nin güncellemesinin tanıtımının yapılacağı WWC 2018’in ise ne zaman düzenleneceği hakkında bazı bilgiler sızdı.

Apple, teknoloji dünyasının lider ismi olarak karşımıza çıkıyor. Firma geliştirdiği mobil işletim sistemi ile de gündemden düşmüyor. WWDC 2018 etkinliğinde ise Apple, çeşitli ürünleriyle beraber yazılımında tanıtımını yapmayı planlıyor. Firmaya yakın kaynaklar bu bilgiye ulaşarak duyurusunu yaptı.

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneğini bozmadı. Yeni nesil olarak üretilen iPhone modelleriyle beraber iOS 12 işletim sisteminin tanıtımlarını Worldwide Developers Conference (WWDC) etkinliğinde yapmayı planlıyor. Apple, Haziran ayının ilk haftasında kapılarını ziyaretçilere açacak. Firmanın etkinliği ise 4 ile 8 Haziran tarihi arasında yapacağı belirtilmektedir.

iOS 12 Tanıtımı 

iOS 12 işletim sisteminin ilk olarak 4 Haziran Pazartesi karşımıza çıkması bekleniyor. Bunun yanı sıra MacOS 10.14, tvOS 12, WatchOS 5 yazılımları tanıtımlarının da bu tarihte yapılacağı düşünülmektedir. Yapılacak olan etkinlikte Face ID’ye sahip olan iPad Pro tanıtımının da yapılacağı düşünülüyor. Bunların yanı sıra yeni iPhone X serisi cihazların daha şık bir tasarıma ve muhteşem özelliklere sahip olması planlanıyor.

Apple kullanıcıları gelecek olan yeni işletim sistemiyle beraber karşılarına çıkacak olan yeniliklerin ne seviyede olacağını ve güncellenen arayüzün nasıl bir görünüme sahip olacağını merak ediyor. İlerleyen günlerde bunu görebileceğiz.

2 Yorum

  1. Emin Emin 18 Şubat 2018

    Yeni tasarım değil stabil bir sürüm üzerinde çalışıyor olmaları daha mantıklı. iOS ömründe 11 kadar buglı bir sürümle gelmemişti. iOS 6 kararlılığı istiyorum artık yeter

  2. Anıl Sidar Anıl Sidar 18 Şubat 2018

    Yeni iPhone X cihazlar derken yeni iPhone X ler Ve iPhone lar eylül yada ekimde tanıtılmıyor muydu applefoni

Yorumlar kapatıldı.