İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 13 alacak iPhone modelleri ve iOS 13 özellikleri

iOS 13 alacak iPhone modelleri sizce hangileri olacak? iOS 13 alacak telefonlar ve özellikleri sizlerle paylaştık.

iOS 13 nasıl olacak? Teknik detayları…

Apple, dünyanın en çok kullanılan teknolojik altyapılarından bir tanesidir. Bu yüzden de sürekli olarak teknolojinin gelişmesinden etkilenerek gerekli güncellemeleri kullanıcılarına iletmektedir. Sürekli olarak değişen sistemler, güncellemelerle birlikte çok daha iyi performanslar gösterecek ve kullanıcıların memnuniyeti artacaktır.

iOS sistemi, iPhone telefonlarda kullanılır ve bu sayede sürekli olarak performansının yükseltilmesi amaçlanır. Özellikle iOS 13, gelen bilgilere göre kullanıcıların yine memnun kalacağı ve Apple cihazların performansının artacağı özelliklere sahip bir yapıda gelecektir.

iOS 13 test sürümü başladı mı?

Apple markası, her ne kadar yeni güncellemeye 8 ay gibi bir süre kalsa da; iOS yeni sürümü hakkında birçok testi uygulamaya koymuştur. Geçen aylarda meydana gelen açıklamalarla birlikte 3.5 aydır testlerin başladığı anlaşılmıştır. iOS 12 sürümünde meydana gelen teknik detaylar ve eksiklikler ile birlikte, artık iOS 13 güncellemesinin çok harika bir görüntüye kavuşacağı hakkında bir şüphe kalmamıştır.

iOS 13 alacak iPhone modelleri ve iOS 13 ozellikleri-2
iOS 13 alacak iPhone modelleri

iOS 13 güncellemesi teknik detayları

iOS ile çalışan cihazların sürekli olarak sağladığı performans ile birlikte, artık bu işletim sisteminin farklı bir geliştirme tekniğine geçmesi beklenmektedir. Bununla birlikte sadece iPhone telefonlar için değil, aynı zamanda Mac bilgisayar modelleri için de güncellemelerin kullanılması beklenmektedir. Çoklu görev penceresi ve Arayüz yeniliklerinin çok daha şiddetli bir  şekilde kullanıcılar ile buluşması da aynı zamanda gündemde olan konulardan bir tanesidir. Peki iOS 13 alacak telefonlar hangileri olacak?

iOS 13 alacak iPhone modelleri hangileri olacak?

iOS 13 alacak iPhone modelleri büyük ihtimal ile iPhone X, iPhone XS, Max, XR, iPhone 8, Plus, iPhone 7, Plus, iPhone 6s, 6s Plus iPhone 6, Plus ve iPhone SE alacak.

Apple, iOS 13 ile iPhone 5s’ in fişini çekebilir.