iOS 13 özellikleri iPhone XI tasarımında

iOS 13 özellikleri iPhone XI tasarımında

iPhone XI modelinin tanıtımı 2019 son çeyreğinde yapılacak. Yeni düşen habere göre iOS 13 ile görünmesi beklenen modelin tasarımı yayınlandı. iOS 13 özellikleri önemli yeniliklerle gelebilir!

teknik destek

PhoneArena’ nın hazırlamış olduğu iPhone XI tasarımı bazı ipuçlarını göz önüne çıkardı. Apple iOS 13 özelliklerinde ciddi bir değişime gidebileceği söylenmekte.

iOS 13 karanlık mod iPhone XI tasarımında ortaya çıktı. iPhone XI karanlık temayla nasıl görüneceği hazırlanan tasarımla olası görüntüsü yayınlandı.

iOS 13 özellikleri iPhone XI tasarımı

iPhone XI çentiği daha küçük olması bekleniyor. Kamera yapısı da üçlü yatay şekille konumlandırılmış olacak.

iOS 13 ozellikleri iPhone XI tasariminda-2
iOS 13 özellikleri iPhone XI

Olası iPhone XI tasarımına bakanların çentik için estetik olarak iyi durmadığını söylüyor. Olası yeni iPhone tasarımının tabi her an farklı bir görünümle karşımıza çıkabilir. Bakalım ilerleyen aylarda ne gibi sızıntılar olacak.

iOS 13 karanlık tema ile iPhone XI çentiği pek belli olmaz hale gelecek. Böylelikle kullanıcılarında sanki tamamen bir ekranla oluşan model hissi uyandıracak.

Başka bir haberde de Apple’ ın iOS 13 alacak telefonlarda bir değişime gidebileceği konuşuluyor. iOS 13 iPhone 5s’ e destek vermeyeceği biliniyor. Ama iOS 13 iPhone 6 ve iPhone 6s modellerine verileceği net belli değil.

müşteri hizmetleri