iOS 4’den Bu Yana Apple’ın Sunduğu Yerleşik iOS Duvar Kağıtları (iOS 4-iOS 9)

ios-4-duvar-kagitlari

Apple her iOS sürümü yepyeni duvar kağıtları ile karşımıza çıkıyorlar. Her yönü ile Apple’ın yerleşik duvar kağıtları seçimi oldukça özel ve etkileyici. Ancak son zamanlarda bu baya baya değişmiş durumda. Özellikle de gelecek nesil iOS sürümü iOS 10.2 ile şirketin iPhone 7/7 Plus’a özel duvar kağıdı davranışı sergilemesi bunların değişeceğini gösteriyor gibi duruyor.

teknik destek

Her ne kadar Apple bunu değiştirmek istese de elbetteki sonradan bu ve bambaşka duvar kağıtlarını iPhone’unuz üzerinde kullanmak mümkün.

Bugünkü yazımızla iOS 4’den iOS 9’da dahil olmak üzere tüm iOS sürümlerinde yer alan duvar kağıtlarını bir araya getirdik ve sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Derlenen duvar kağıtları iOS 4’den iOS 5’e, iOS 5.1’den iOS 7’ye, iOS 7’den iOS 8’e ve iOS 9’a kadar uzanıyor. Her yönü ile eşsiz bir derlemenin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuda bizimle bildirimde bulunarak iletişime geçen Reddit kullanıcısı ddnava’ya teşekkür ederiz. Gelelim iOS 4’den bu yana yerleşik iOS duvar kağıtlarını paylaşmaya.

Biliyoruz gözlerinizin önünde canlanan mazi ile heyecan dorukta 🙂 O halde buyrun.

müşteri hizmetleri