İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.1 Güncellemesi Kesinleşti!

Daha önce iOS 9.3‘de ortaya çıkan baş ağrıtıcı sorunları sizlerle paylaşmış ve Apple’ın iOS 9.3.1 güncellemesini en yakın sürede yayınlayacağını belirtmiştik.

teknik destek

Apple beklediğimiz gibi bir açıklama yaptı ve iOS 9.3’de ortaya çıkan Safari kilitlenme, donma sorunları ve diğer tüm sorunları ele alan bir güncelleme yayınlayacağına dair ferahlatıcı bir açıklama yaptı.

Ortaya çıkan iOS 9.3 sorunlarının en kötü tarafının geçici bir çözümle aşılamıyor oluşu da sorunları daha kritik hale getiriyor. Hal böyle olunca Apple’ın güncelleme yayınlamaktan başka çaresi kalmıyor.

iOS 9.3 sorunlarının doğrudan Apple tarafından kaynaklanmadığı ve üçüncü taraf uygulama uyumsuzluklarının yüksek derece de yeni iOS sürümünü etkilediğini de belirtelim. Bu kritik süreçte App Store’da pek çok uygulamanın geliştiricisi tarafından güncelleneceği açık.

Apple’ın yeni iOS 9.3.1 güncellemesini Nisan ayının ortasına kadar yayınlaması bekleniyor. Eğer ki siz de iOS 9.3’de kritik sorunlar yaşıyorsanız iOS 9.2.1 güncellemesine geri dönerek sorunlardan kurtulabilirsiniz.

teknik destek