İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.1 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple geçtiğimiz hafta başında iOS 9.3‘ü yayınlamıştı ve pek çok sorun ortaya çıkmıştı. Tüm bunları dikkate alan Apple hızlı bir çalışma sonucu hataları gidererek iOS 9.3.1 güncellemesini yayınlamış durumda.

teknik destek

iOS 9.3.1 güncellemesi, başta Safari donma, takılma gibi sorunlar başta olmak üzere Mail, Mesajlar, Notlar, Chrome ve diğer bazı önceden yüklenmiş üçüncü taraf uygulamaları etkileyen pek çok sorunu ele alıyor.

Yeni iOS güncellemesini Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirilebilir durumda. Dileyen kullanıcılar güncellemeyi iTunes ile de indirip cihazlarına uygulayabilirler.

Ayrıca Safari ve pek çok uygulamanın çökmesine sebep olan sorunun kaynağının tespit edilemediğini de belirtelim. Nedendir bilinmez ancak bir şekilde Apple’ın sorunu çözdüğü belirtiliyor. Ön incelemelere göre iOS 9.3.1 ile birlikte tüm sorunların çözüme kavuştuğu, Safari, Mail, Mesajlar, Notlar veya Chrome gibi üçüncü taraf uygulamalarının çökme sorununun giderildiğini belirtelim.

Güncellemenin her şekilde kritik önem taşıdığını ve güncellemeyi iOS 9.3 güncellemesini kullanan kullanıcıların muhakkak yüklemelerinin gerektiğini belirtelim. Güncelleme ile ilgili yeni detayları keşfetmemiz durumunda yine tüm bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

müşteri hizmetleri