İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 9.3.1 / iOS 9.3 Jailbreak Durum Güncellemesi

Jailbreak tutkunlarının merakla beklediği konu sırrını korumaya devam ediyor. Mart ayı başında Pangu ekibi iOS 9.1 Jailbreak araçlarını yayınladılar ve bu süreçten sonra iOS 9.0.x ve iOS 9.1 için Jailbreak gelmiş oldu. Bu noktada herkes şikayetçi değil. Windows ve Mac ile uyumlu iOS 9.1 Jailbreak aracının olması tatmin edici ancak iOS 9.3.1 ve iOS 9.3 Jailbreak için son durum nedir bu yine de merak konusu.

teknik destek

Apple yayınladığı iOS 9.3 güncellemesi sonrası Safari’de evrensel bağlantılara tıklayınca ve diğer uygulamalarda ortaya çıkan çökme sorunları sonrası bir yama güncelleme olan iOS 9.3.1’i yayınladı. Bu da elbetteki iOS 9.3 için Jailbreak gelecek mi gelmeyecek mi yoksa iOS 9.3.1 için Jailbreak’in gelip gelmeyeceği konusunda merak uyandırmış durumda.

Apple’ın güvenlik güncelleştirmeleri sayfasında iOS 9.3 yerini koruyor. Bu da iOS 9.3.1 ile iOS 9.3 arasında hemen hemen hiçbir değişikliğin olmadığını anlamına geliyor. Yani iOS 9.3 Jailbreak olursa teknik olarak iOS 9.3.1 için de Jailbreak’in söz konusu olacağı açık.

İtalyan geliştirici Luca Tedesco başarılı bir şekilde iOS 9.3 ve iOS 9.2.1 için Jailbreak aracını geliştirmiş olsa da bu aracını yayınlamayacağını duyurdu. Bu noktada elbetteki gözler Pangu ve TaiG ekibinden gelecek olan Jailbreak aracına çevrilmiş durumda. Ancak onlarda sessizliğini koruyorlar.

Özetlemek gerekirse, şu anda iOS 9.2, 9.2.1, 9.3 ve en son iOS 9.3.1 için hiçbir kullanılabilir Jailbreak söz konusu değil. Her zaman olduğu gibi, biz Jailbreak cephelerini takip etmeye devam ediyoruz. Sizleri en doğru bilgilerle aydınlatmaya, yenilikleri paylaşmaya devam ediyor olacağız.

Güncelleme 1: Sahte “3K Jailbreak” aracı şu anda internette dolaşıyor. 3K Assistant ekibi gerçek ancak araçları gerçek değildir. Bu Jailbreak aracının sahte ve potansiyel olarak kötü amaçlı yazılım veya virüs içerdiğini belirtelim. Bilgisayarınızdan veya iOS cihazınızdan bu Jailbreak aracını uzak tutmanızı öneriyoruz.

müşteri hizmetleri

2 Yorum

  1. Berat turkmen Berat turkmen 31 Mayıs 2016

    Abi bi indiremedim ya

  2. vahap vahap 29 Nisan 2016

    3 aydır tık yok

Yorumlar kapatıldı.